Wydrukuj tę stronę
czwartek, 29 grudzień 2016 11:07

"Nowy początek"

Napisane przez RED

Reżyser filmu Denis Villeneuve to wizjoner kina i formy. Jego dotychczasowe dzieła sprawiły radość kinomanom na całym globie. Pokazuje w swoich filmach silne kobiety jak chociażby główna bohaterka filmu "Pogorzelisko", czy Kate Macer z "Sicario" grana przez fantastyczną Emily Blunt.

Mistrz napięcia, klimatu i historii powraca w swoim najnowszym filmie, którym zadowoli nie tylko miłośników kinowej fantastyki. Film zbiera bardzo pochlebne opinie wśród widzów i krytyków. I Ci właśnie jak jeden mąż czekają na kolejny film Denisa czyli wyczekiwany "Blade Runner 2046", którego premiera planowana jest na październik przyszłego roku.

Gościem DKF Kinochłon będzie Michał Walkiewicz - redaktor naczelny portalu Filmweb.pl, który dla ogromnej rzeszy fanów filmu jest stroną częściej odwiedzaną niż fb.
W roku ubiegłym odebrał nagrodę PISF w kategorii krytyka roku. Publikował do tej pory min. w Filmie, Kinie, Tygodniku Powszechnym, Machinie, Przekroju. Jest miłośnikiem kina gatunkowego i cieszymy się, że wreszcie udało się zaprosić go do Augustowa.

Zapraszamy 9 stycznia 2017r o godzinie 18:30

Bilet na pojedyńczy seans - 13 zł
Karnet 4-miesięczny - 40 zł. Rezerwacje i sprzedaż MDK
Tel. 87 643 36 59 lub 790 22 85 60

Mecenat DKF Kinochłon: Kino Iskra, Augustowskie Placówki Kultury
Partner Strategiczny: Brunswick Marine in Poland
Partnerzy: Dawid Ogrodnik, Łukasz Kuczyński - Graffiti
Partnerzy medialni: Augustowski Reporter, Augustow24.pl, Niebywałe Suwałki

Źródło: APK