• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 17 styczeń 2017 11:30

Czasami Nocami

Napisane przez RED

Początek roku obfituje w ważne wydarzenia filmowe – niedawno rozdano Złote Globy, a za kilka tygodni gala wręczenia Oscarów. Zanim jednak augustowski DKF "KINOCHŁON" zaprosi Państwa na coroczny cykl "Namiary na Oscary", by przyjrzeć się i podyskutować o najciekawszych nominowanych filmach, ma dla Państwa niespodziankę!

W piątkowy wieczór – 20 stycznia – o godzinie 21:15 (oczywiście w kinie) zainaugurujemy nowy filmowy cykl. W „Czasami Nocami” będziemy co jakiś czas prezentować Państwu filmy tylko dla widzów dorosłych, które zwykle określa się mianem odważnych lub kontrowersyjnych – stąd późniejsza niż zwykle godzina seansu, a i dzień tygodnia wybraliśmy tak, by w weekend była szansa odespania filmowych wrażeń.

Na pierwszy ogień pokażemy „Służącą” Park Chan-wooka. Ten, obfitujący w sceny erotyczne, thriller z Dalekiego Wschodu podbił serca widowni Festiwalu Filmowego w Cannes. Liczymy na to, że historia oparta na powieści Sary Waters pt. „Złodziejka”, przypadnie do gustu także Państwu.

Reżyser przeniesie nas do Korei lat 30. ubiegłego wieku. Tam, biedny oszust obiera sobie za cel piękną Japonkę, dziedziczkę olbrzymiej fortuny. Przy pomocy tytułowej służącej, która ma stać się powiernicą sekretów bogaczki, chce wmanewrować młodą kobietę w małżeństwo i ograbić z majątku. W grze, w którą wikła się trójka bohaterów, bogactwo nie jest jedyną stawką. Miłość, przesączone pożądaniem napięcie, wysmakowane fantazje i wyrafinowana zemsta – na co postawił twórca tej dynamicznej do ostatniej minuty, zręcznie budowanej intrygi...? Przekonajcie się sami oglądając ten pierwszy w cyklu "Czasami Nocami" film.

Bądźcie z nami w piątek 20 stycznia od 21:15!

Cennik i rezerwacja biletów:

Bilet na pokaz: 13 zł
Karnet na cztery pokazy: 40 zł (ważny przez pół roku)
Rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9,
tel. 87 643 36 59 lub na godzinę przed rozpoczęciem seansu w Kinie „Iskra”.
- - -

Alicja Kędzierska
Z Rady Programowej
DKF KINOCHŁON

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot