• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 23 styczeń 2017 10:21

Augustowskie wydarzenia wyróżnione

Napisane przez RED
Zdjęcie archiwalne Zdjęcie archiwalne

Dwa letnie wydarzenia organizowane przez Augustowskie Placówki Kultury w Augustowie: Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym z Polskim Radiem Białystok oraz Augustowski Blues Maraton wyróżnione w konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny Polskiej Organizacji Turystycznej w 2016 roku.

W dniu 4 listopada 2016 roku Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zakończyła etap regionalny konkursu "Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej 2016". Kapituła Konkursu wybrała najciekawsze i najbardziej nowatorskie produkty z województwa podlaskiego. Do konkursu zgłosiło się ponad 41 produktów, co jest rekordem w skali całego kraju. Kapituła dokonała oceny biorąc pod uwagę atrakcyjność produktu z punktu widzenia turysty, dostępność, wykorzystanie innowacji i nowoczesnych technologii, gospodarcze i społeczne znaczenie oferty oraz wiele innych kryteriów.

W konkursie wyróżniono dwie augustowskie imprezy. Mistrzostwa Polski w Pływaniu na Byle Czym z Polskim Radiem Białystok zostały wyróżnione certyfikatem Prezesa Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i Marszałka Województwa Podlaskiego, a Augustowski Blues Maraton otrzymał wyróżnienie Prezesa Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej i Marszałka Województwa Podlaskiego.
Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 3 lutego.

Gratulujemy Augustowskim Placówkom Kultury i życzymy kolejnych sukcesów!

Źródło: Urząd Miejski w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot