• 1
  • 2
  • 3
piątek, 27 styczeń 2017 11:07

Ferie z Kinochłonkiem

Napisane przez RED

Kinochłonek zaprasza na drugie spotkanie podczas ferii zimowych. Tym razem zagramy film "Nils Paluszek", który powstał na podstawie opowiadania Astrid Lingren.

Sześcioletni Bertil nudzi się, gdy jego rodzice są w pracy. Pewnego dnia poznaje Nilsa Paluszka, skrzata, który zamieszkał w małym mieszkanku pod łóżkiem chłopca. Trzeba mu pomóc się urządzić. Nils potrzebuje też pomocy w walce z wielkimi szczurami. Bertil za sprawą magii zostaje zmniejszony do rozmiarów Nilsa. Z tej perspektywy świat wygląda zupełnie inaczej i nie ma już mowy o nudzie.

Po filmie odwiedzi nas krasnal Piksel, będzie można z nim porozmawiać i wziąć udział w przygotowanych przez Piksela konkursach z nagrodami.

W holu kina będziemy sprzedawać książki Astrid Lindgren w bardzo atrakcyjnych cenach i rozdawać piękne zakładki do książek.

Film dla dzieci od lat 6
Czas trwania: 72 min
Produkcja: Szwecja

Cena biletu: 12 zł
Bilety można nabyć w kasie kina Iskra lub online na stronie kina
Rezerwacje biletów: 87 641 01 36 oraz online na stronie kina

Data: 30.01.2017 r. (drugi poniedziałek ferii)
Godzina: 12.00
Miejsce: Kino Iskra

Organizator: DKF "Kinochłon", Kino Iskra, Augustowskie Placówki Kultury

- DKF Kinochłon -

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot