• 1
  • 2
  • 3
sobota, 28 styczeń 2017 19:25

Specjalny pokaz filmu "La La Land"

Napisane przez RED

Już 30 stycznia o godz.19:45 zapraszamy na specjalny pokaz filmu "La La Land" - zdobywcy 7 Złotych Globów i głównego oscarowego faworyta (film uzyskał aż 14 nominacji).

PROMOCJA: na ten pokaz można nabyć (w kasie kina) specjalne tańsze bilety dla Par (Pani & Pan).

Każda para może się wybrać na ten seans za 26 zł (13 zł od osoby). Bilety można również rezerwować na www.kino-iskra.pl. Film w regularnym repertuarze będzie można zobaczyć od 3 lutego.

Opis filmu

7 Złotych Globów – 14 nominacji do Oscara! Mia jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?

Zapraszamy!
Kino Iskra

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot