• 1
  • 2
  • 3
piątek, 03 luty 2017 11:45

"Lektura Obowiązkowa"- spotkanie Z Sylwią Chutnik

Napisane przez RED
Źródło zdjęcia: APK Źródło zdjęcia: APK

Sylwia Chutnik – jedna z najciekawszych, najbardziej oryginalnych polskich autorek będzie kolejnym gościem cyklu „Lektura Obowiązkowa”.

Wielbicielka punk rocka, buntowniczka, społeczniczka pisze o kobietach, o Warszawie i o historii, a w swojej najnowszej książce "Smutek cinkciarza" o mężczyźnie i pereelowskich dancingach. Autorka była trzykrotnie nominowana do Nagrody Nike, zdobyła Paszport Polityki za książkę „Kieszonkowy atlas kobiet”.
Spotkanie poprowadzi Monika Rowińska w pięknej scenografii przygotowanej przez Izabelę Cembor i Renatę Rybsztat, a pyszną kawą częstować będzie augustowska Palarnia Kawy La Kafo.

Można będzie także kupić książki Sylwii Chutnik w atrakcyjnych cenach. Spotkanie odbędzie się w piątek, 10 lutego, o godz. 19.00 w Miejskim Domu Kultury w Augustowie przy Rynku Zygmunta Augusta 9.

Cena biletu 8 zł
Rezerwacja i sprzedaż biletów:
Miejski Dom Kultury
Rynek Zygmunta Augusta 9
tel. 87 643 36 59 lub 790 228 560

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot