• 1
  • 2
poniedziałek, 13 luty 2017 20:02

Masz wybór

Napisane przez RED

Nie jesteś fanem Walentynek? 17 lutego w kinie będzie okazja do poświętowania w nieco inny, przewrotny sposób. Zapraszamy na dwa filmy grozy, w których królować będzie czerwony... prawie jak w Walentynki...

Podczas Nocy Grozy zaprezentujemy dwa filmy. Pierwszy z nich to "Zombie Express". Po obejrzeniu tego filmu już nigdy nie będziecie narzekać na PKP. Po obejrzeniu tego filmu podróż 2 klasą będzie na pewno przyjemnością jak się patrzy. Zrealizowany z dużym rozmachem film o którym zrobiło się już głośno.

Na deser wieczoru proponujemy "Autopsję Jane Doe". Są na świecie rzeczy o których nie śniło się filozofom i są rzeczy których nie potrafią wyjaśnić naukowcy. Z takim przypadkiem właśnie borykają się dwaj patolodzy sądowi. Ojciec i syn niejedne zwłoki widzieli i pewnie przy niejednych zdarzało im się zjeść drugie śniadanie. Z ustaleniem przyczyny śmierci pewnej pięknej dziewczyny nie będzie tak łatwo, a kanapka na drugie śniadanie straci swój smak.

22:00 - "Zombie Express" 86min.
00:00 - "Autopsja Jane Doe" 118min.

Cena karnetu na dwa seanse to 23zł. Na jeden w/g cennika kina.
Rezerwacje on-line na: www.kino-iskra.pl i tel. 87 641 01 36
Rezerwacje należy wykupić do 16 lutego. Po tym terminie zostaną anulowane.

Kino Iskra

Galeria

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot