Wydrukuj tę stronę
wtorek, 18 kwiecień 2017 12:09

Urodziny kina

Napisane przez RED
Źródło: Pixabay Źródło: Pixabay

10 lipca 2009 roku po dwuletnim zamknięciu kino Iskra wznowiło działalność, przechodząc na własność prywatnego przedsiębiorcy i w ten sposób działa do dnia dzisiejszego radząc sobie coraz lepiej. Pierwszymi seansami jakimi wtedy kino przywitało swoich widzów były filmy: "Lato Muminków" i "U Pana Boga za miedzą".

W tym roku postanowiliśmy uczcić ten fakt i zorganizować urodziny naszej żółtej "Iskierki". Nie będziemy liczyć jej lat, bo nie wiadomo jakim licznikiem się posługiwać. Dlatego po prostu zapraszamy na urodziny!

Oto co przygotowaliśmy:

Na wszystkie seanse wyświetlane w dniach 18-19 kwietnia obowiązywać będzie promocyjna cena biletu - 12 zł (seanse 3D - 15 zł).
19 kwietnia o godz. 18:00 pokażemy film, który w głosowaniu wybrali nasi Widzowie - komedię "Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie"
Cena biletu tylko 10 zł!

20 kwietnia godz. 18:30 - coś czego w Augustowie jeszcze nie było! Wielki, światowy teatr na ekranie kina. Retransmisja spektaklu z National Theatre w Londynie. "Amadeusz" sztuka teatralna, którą obejrzymy na ekranie to nie lada atrakcja miłośnikom teatru i filmu. W przerwie czeka Państwa poczęstunek. Bilety w cenie:
25 zł normalny, 20 zł ulgowy/grupowy.

"Amadeusz" - spektakl teatralny - retransmisja, Wlk. Brytania, 2017
Czas trwania: 180 min.
Reżyseria: Michael Longhurst
Obsada: Lucian Msamati, Adam Gillen
Od lat: 13

Wszelkie inforamcje pod numerem tel. 661 311 330
Bilety na spektakl można rezerwować w kasie kina lub na naszej stronie: http://kino-iskra.pl/

Kino Iskra