• 1
  • 2
  • 3
  • 4
wtorek, 18 kwiecień 2017 21:54

Zostań przyjacielem zwierząt z Kinochłonkiem

Napisane przez  KA

Kinochłonek, czyli Dyskusyjny Klub Filmowy dla dzieci, od ostatniego spotkania oferuje swoim widzom zdobywanie różnego typu sprawności. Na poprzednim pokazie do zdobycia była sprawność astronoma, tym razem nadarza się sposobność, by zyskać miano przyjaciela zwierząt. Na uczestników czeka film animowany, rozmowy o zwierzętach i kudłaci goście. Warto też zabrać do kina smycze, obroże i karmę dla psów, by wspomóc okoliczne schronisko.

Jak przypomina Bartosz Świerkowski, prezes DKF-u, Kinochłonek ruszył z cyklem spotkań, na których dzieci zdobywają sprawności. – Każde dziecko, które przyjdzie na pokaz, dostanie specjalną kartę z miejscem na cztery naklejki oznaczające kolejne sprawności – wyjaśnia. Naklejkę "Przyjaciel zwierząt" będzie można otrzymać na najbliższym pokazie, który odbędzie się w niedzielę 23 kwietnia.

W tym dniu mali widzowie zobaczą na dużym ekranie animację o przygodach impulsywnego Pima i ostrożnego Poma, dwóch kotów, które muszą złączyć swe siły, by odnaleźć drogę do domu. Po sensie będzie czas na rozmowę o filmie oraz spotkanie z kudłatymi gośćmi: kino odwiedzi pies policjant ze swym panem i piesek ze schroniska Sonieczkowo. – Pokażemy też filmik, jaki nagraliśmy z uczniami Szkoły Społecznej o tym, jak pomagać zwierzętom. Podczas spotkania zorganizowana zostanie również zbiórka karmy, smyczy i innych akcesoriów dla psów z Sonieczkowa.

W akcję włączyły się Stowarzyszenie Opieki Nad Zwierzętami Kudłacz, Szkoła Społeczna w Augustowie, schronisko Sonieczkowo, Zakład Optyczny Zbigniew Rowiński i pracownia Ala ma Kota.

Miejsce: kino „Iskra” Augustów
Termin: 23 kwietnia, godz. 11.00

Bilety można nabyć w kasie kina Iskra lub online na www.kino-iskra.pl

Zapraszamy też na kinochłonowego Facebooka, gdzie trwa konkurs, w którym do wygrania są maskotki przedstawiające głównych bohaterów filmu i wejściówka na seans.

Więcej w tej kategorii: « Urodziny kina Noc Grozy »

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Wrzesień 2017 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Zajazd WIWA
Inter Meble
^ REKLAMA ^
Profensa
Esotiq
KA-MIX
Kreator Mody
^ REKLAMA ^