Wydrukuj tę stronę
czwartek, 12 październik 2017 12:04

Krasnoludki są na świecie!

Napisane przez EL
Źródło: Pixabay -  Nassaja99 Źródło: Pixabay - Nassaja99

W to, że krasnoludki są na świecie, nie wątpi chyba żadne dziecko. A i dorośli obdarzeni bogactwem wyobraźni, mogliby coś na ten temat powiedzieć. Mogliby i chcą, dlatego dla uczniów klas drugich organizują konkurs "Krasnoludki są na świecie".

Pragnąc przybliżyć najmłodszym bogactwo świata bajek Marii Konopnickiej, pracownicy APK - Miejskiej Biblioteki Publicznej oraz Koła Turystycznego PTTK, organizują imprezę, podczas której dzieci, puszczając wodze swojej wyobraźni będą mogły: rysować, śpiewać piosenki, odpowiadać na zagadki i.... objadać się słodkościami (jak na krasnoludki przystało). Aby wziąć udział w tym wydarzeniu, trzeba się pospieszyć, bowiem zgłoszenia przyjmowane są jedynie do 16 października. Z każdej szkoły podstawowej może bawić się sześcioro maluchów. Wszystkie obowiązkowo mają być przebrane za krasnale.

Impreza rozpocznie się 20 października o godzinie 9.00, a jeśli, któryś z prawdziwych skrzatów tę informację czyta, niech czuje się zaproszony. Dzieci chętnie poznają i jego i świat, który stworzyła skrzatom znana pisarka.


Bliższe informacje pod nr tel.: 87 643 39 22