• 1
  • 2
  • 3
sobota, 21 październik 2017 13:47

Literaci do piór!

Napisane przez EL

Przed nami już trzydziesta druga edycja Augustowskiego Konkursu Literackiego o "Liść Dębu". Organizatorami są, jak co roku Osiedlowy Dom Kultury Spółdzielni Mieszkaniowej w Augustowie oraz Augustowski Klub Literacki.

Jest to szansa dla twórców nieprofesjonalnych i niezrzeszonych w żadnych związkach twórczych. Do końca grudnia br. mogą oni nadsyłać na adres organizatora jeden utwór (wiersz lub opowiadanie do dwóch stron objętości) o tematyce dowolnej. Prace winny być opatrzone godłem i nadesłane w jednym egzemplarzu.

Ocena nadesłanych utworów odbędzie się z uwzględnieniem kategorii wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły średnie i dorośli.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w ODK przy ul. Hożej 2, bądź pod nr telefonu: 87 643 52 83 w godz. 13:00-21:00 (oczywiście w dni robocze).
Do udziału w Konkursie serdecznie wszystkich zapraszamy.

Więcej w tej kategorii: « Pycha-pokaz! Pogwarki z jeżem »

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

MIRAD - Bar przy kominku
Videozoo - Kurier
KA-MIX
Drewno opałowe
Weterynarz
DrewSot