• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 18 marzec 2018 20:42

Lesław Żurek na żywo w Augustowie

Napisane przez MR

Spektakl muzyczny „Judy” z Lesławem Żurkiem i Katarzyną Misiewicz - Żurek będzie można obejrzeć 23 kwietnia o godz. 19.00 w augustowskim kinie Iskra.

„Judy” to spektakl z muzyką na żywo inspirowany życiem oraz twórczością legendarnej amerykańskiej aktorki i wokalistki Judy Garland. Akcja przedstawienia rozgrywa się w 1969 roku w garderobie kopenhaskiej sali koncertowej tuż przed jej ostatnim wyjściem na scenę – trzy tygodnie później znaleziono ją martwą w jej wynajętym domu w Londynie. Przyczyną śmierci było „przypadkowe przedawkowanie barbituranów”.
Zaglądając do garderoby Judy Garland podglądamy intymny świat schowany przed publicznością, słuchamy piosenek śpiewanych „tylko dla siebie”, śmiejemy się z anegdot, które nigdy nie ujrzały światła dziennego, stajemy się adresatem zwierzeń ze świata znajdującego się „gdzieś tam ponad tęczą”.

Na spektakl zaprasza Stowarzyszenie GO Augustów w ramach cyklu Go Teatr.

Rezerwacja i sprzedaż biletów w cenie 60 zł w kasie kina Iskra lub online: http://www.kino-iskra.pl/
Bilety dla grup zorganizowanych od 10 osób w cenie 50 zł.

Monika Rowińska

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.