• 1
  • 2
  • 3
  • 4
niedziela, 18 marzec 2018 20:42

Lesław Żurek na żywo w Augustowie

Napisane przez MR

Spektakl muzyczny „Judy” z Lesławem Żurkiem i Katarzyną Misiewicz - Żurek będzie można obejrzeć 23 kwietnia o godz. 19.00 w augustowskim kinie Iskra.

„Judy” to spektakl z muzyką na żywo inspirowany życiem oraz twórczością legendarnej amerykańskiej aktorki i wokalistki Judy Garland. Akcja przedstawienia rozgrywa się w 1969 roku w garderobie kopenhaskiej sali koncertowej tuż przed jej ostatnim wyjściem na scenę – trzy tygodnie później znaleziono ją martwą w jej wynajętym domu w Londynie. Przyczyną śmierci było „przypadkowe przedawkowanie barbituranów”.
Zaglądając do garderoby Judy Garland podglądamy intymny świat schowany przed publicznością, słuchamy piosenek śpiewanych „tylko dla siebie”, śmiejemy się z anegdot, które nigdy nie ujrzały światła dziennego, stajemy się adresatem zwierzeń ze świata znajdującego się „gdzieś tam ponad tęczą”.

Na spektakl zaprasza Stowarzyszenie GO Augustów w ramach cyklu Go Teatr.

Rezerwacja i sprzedaż biletów w cenie 60 zł w kasie kina Iskra lub online: http://www.kino-iskra.pl/
Bilety dla grup zorganizowanych od 10 osób w cenie 50 zł.

Monika Rowińska

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
DANBUS
Agro
Eureka
Tepete - Auto zastępcze
Weterynarz
GENERALI
Drewno opałowe