• 1
  • 2
  • 3
  • 4
niedziela, 08 kwiecień 2018 12:02

Radosne święto teatru w czerwcu

Napisane przez RED

30 kwietnia upływa termin zgłoszeń do tegorocznej edycji ,,Wigraszka”. Do udziału w teatralnym święcie w Suwalskim Ośrodku Kultury zapraszamy tradycyjnie dzieci i młodzież z Polski i nie tylko. W czasie festiwalu będzie okazja skonfrontować się z innymi aktorami, wziąć udział w warsztatach, a nawet poznać uroki Suwalszczyzny.

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży Wigraszek popularyzuje amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe. Po raz siedemnasty na suwalskich scenach młodzi aktorzy dokonają podsumowania swoich dokonań artystycznych, skonfrontują się z adeptami teatru z innych zakątków Polski, a także z innych krajów. W programie festiwalu znajdą się tradycyjnie liczne spotkania warsztatowe i metodyczne oraz animacje, które pozwolą przeżyć niezapomniane chwile w pięknych plenerach Suwalszczyzny.

XVII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „WIGRASZEK 2018”
Poniedziałek-czwartek,
18-21.06.2018 SOK, ul. Jana Pawła II 5 Suwałki

Źródło: soksuwalki.eu

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
Opał klasy PREMIUM
Agro
DANBUS
Foto Bajka - Lustra
Eureka
GENERALI
Weterynarz
Tepete - Auto zastępcze
Biuro Rachunkowe