• 1
  • 2
  • 3
MyCenter
niedziela, 08 kwiecień 2018 12:02

Radosne święto teatru w czerwcu

Napisane przez RED

30 kwietnia upływa termin zgłoszeń do tegorocznej edycji ,,Wigraszka”. Do udziału w teatralnym święcie w Suwalskim Ośrodku Kultury zapraszamy tradycyjnie dzieci i młodzież z Polski i nie tylko. W czasie festiwalu będzie okazja skonfrontować się z innymi aktorami, wziąć udział w warsztatach, a nawet poznać uroki Suwalszczyzny.

Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży Wigraszek popularyzuje amatorskie teatry dziecięce i młodzieżowe. Po raz siedemnasty na suwalskich scenach młodzi aktorzy dokonają podsumowania swoich dokonań artystycznych, skonfrontują się z adeptami teatru z innych zakątków Polski, a także z innych krajów. W programie festiwalu znajdą się tradycyjnie liczne spotkania warsztatowe i metodyczne oraz animacje, które pozwolą przeżyć niezapomniane chwile w pięknych plenerach Suwalszczyzny.

XVII Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dzieci i Młodzieży „WIGRASZEK 2018”
Poniedziałek-czwartek,
18-21.06.2018 SOK, ul. Jana Pawła II 5 Suwałki

Źródło: soksuwalki.eu

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
MIRAD - Bar przy kominku
Zakład stolarski
Foto Bajka - Lustra
Videozoo - Kurier

Najnowsze komentarze

KA-MIX
Weterynarz
Biuro Rachunkowe [Kondracka]
Drewno opałowe
Biuro Rachunkowe [Rafałko]