• 1
  • 2
  • 3
sobota, 12 maj 2018 09:11

TVP wyemituje program o Augustowie

Napisane przez Anita Klebanowska
program Ukryte Skarby w Augustowie program Ukryte Skarby w Augustowie UM Augustów

Telewizja Polska odwiedziła nasze miasto z kamerą 26-27 kwietnia, nagrywając program "Ukryte skarby". Emisja odcinka o Augustowie miała odbyć się w niedzielę.

Piękna, bogata kulturowo i historycznie Polska to przewodni temat cyklu programów "Ukryte skarby". Tym razem twórcy pragną zabrać widzów w podróż do Augustowa.

Kiedy emisja programu o Augustowie?

Premiera odcinka "Ukrytych skarbów" o Augustowie według informacji Urzędu Miasta miała być wyemitowana w niedzielę, 13 maja około godziny 13.20 na antenie TVP 3. Niestety do emisji nie doszło. Jesteśmy w kontakcie z sekretarzem programu TVP 3 Białystok w celu ustalenia szczegółów dotyczących faktycznej daty emisji.

Więcej na ten temat: TVP o Augustowie - znamy właściwe daty emisji

Co zobaczymy w programie?

Ekipa telewizyjna rozpoczęła plan zdjęciowy w Augustowie w czwartek, 26 kwietnia, od spotkania z historykiem - Wojciechem Baturą, a następnie udała się w rejs katamaranem po Kanale Augustowskim i do pomnika Gołej Zośki na jeziorze Rospuda. W godzinach popołudniowych kręcono zdjęcia ze spływu kajakowego. Drugiego dnia zdjęć odbyło się spotkanie z Nadleśniczym Nadleśnictwa Augustów Wojciechem Szostakiem, który opowiedział m.in. o Szlaku Orła Białego oraz spotkanie z Marcinem Budynkiem w restauracji Fisza. Reportaż prowadziła dziennikarka Anna Popek.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

MIRAD - Bar przy kominku
Videozoo - Kurier
Drewno opałowe
KA-MIX
Weterynarz
DrewSot