• 1
  • 2
  • 3
sobota, 19 maj 2018 15:56

Sobota w rytmach cha-chy…

Napisała

Już od rana na parkiecie walc, cha-cha, polka, jive. Dziś w Hali sportowej Sp 4 w Augustowie odbywa się XII Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego PROMENADA CUP.

Zakończył się pierwszy blok turnieju, w którym tańczyli najmłodsi. Są już szczęśliwymi właścicielami pucharów i medali. Przez cały dzień parkiet pełen jest kolorowych par wirujących w rytm muzyki. Ok. godziny 15.00 rozpoczęła się druga część, a o 18.00 planowany jest początek ostatniego bloku, w którym zatańczą najlepsi tancerze w kraju.

Całość potrwa jeszcze do późnych godzin wieczornych, więc wszyscy miłośnicy tańca i pięknych strojów mają szansę zobaczyć zmagania tancerzy. Wejście jest biletowane.

Organizatorem turnieju jest Sportowy Klub Tańca Towarzyskiego PROMENADA, Studio Tańca „Justyna i Grzegorz” Klekotko, przy współpracy m.in. UM Augustów i APK Augustów.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

MIRAD - Bar przy kominku
Videozoo - Kurier
KA-MIX
DrewSot
Drewno opałowe
Weterynarz