• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 19 lipiec 2018 16:44

Bezpłatne wycieczki z przewodnikiem

Napisane przez Anita Klebanowska
Bezpłatne zwiedzanie Augustowa z przewodnikiem Bezpłatne zwiedzanie Augustowa z przewodnikiem fot. Anita Klebanowska

Koło Przewodników Turystycznych PTTK w Augustowie zaprasza turystów, mieszkańców i wszystkich zainteresowanych w każdą sobotę sezonu na zwiedzanie naszego Królewskego Grodu.

- Projekt, którego koordynatorką i inicjatorką jest Beata Żukowska realizowany jest od 2013 roku i cieszy się niezmiennie szerokim zainteresowaniem a frekwencja na każdym spotkaniu jest bardzo duża. Przy realizacji przedsięwzęcia pomaga UM Augustowa, który zapewnia transport dla wycieczkowiczów - informuje pani przewodnik Krystyna Korzeniewska.

Bezpłatne zwiedzanie z przewodnikiem odbywa się w każdy weekend do końca wakacji. Każdy zainteresowany przed zwiedzaniem powinen zgłosić się po specjalną wejściówkę do Centrum Informacji Turystycznej przy Rynku Zygmunta Augusta - są one wymagane, ponieważ ilość miejsc w turystycznym busie jest ograniczona.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

KA-MIX
DrewSot