Wydrukuj tę stronę
środa, 25 lipiec 2018 10:05

Augustowianie będą mogli współtworzyć Wielki Album Polski

Napisane przez AC
Augustowianie będą mogli współtworzyć Wielki Album Polski mat. prasowy

Serdecznie zachęcamy wszystkich Augustowian do udziału w projekcie zainicjowanym przez portal lubiezwiedzac.pl, mającym na celu współtworzenie przez mieszkańców na terenie całego kraju Wielkiego Albumu Polski.

Album wydany będzie z okazji rocznicy odzyskania niepodległości i ma za zadanie zaprezentować uroki polskich miast i miasteczek oraz ukazać najciekawsze zabytki i atrakcje turystyczne wszystkich województw, poprzez fotografie autorstwa ich mieszkańców. Inicjatorom zależy na tym, aby zawartość albumu nie była tworzona przez profesjonalnych fotografów i prezentowała Polskę oczami tubylców, co ma dać świeże spojrzenie na walory estetyczne naszego kraju.

Wszystkich Augustowian, którzy zdecydują się uczestniczyć w projekcie i stworzyć fotografie obrazujące atrakcje naszego miasta, prosimy o przesyłanie swojej twórczości na portal lubiezwiedzac.pl. Zdjęcia można przesyłać do końca września. Wszystkie będą dostępne na stronie, promując przy tym województwo podlaskie, a najlepsze z fotografii zostaną opublikowane w albumie.

Album ma ukazać się w dniu 100. Rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Po więcej szczegółowych informacji, prosimy kierować się na stronę organizatora - http://lubiezwiedzac.pl/s-4/konkurs.

- UM Augustów