Wydrukuj tę stronę
wtorek, 14 sierpień 2018 12:10

Pokręcony Augustów, czyli jeszcze więcej memów o Augustowie

Napisane przez Anita Klebanowska
memy o Augustowie memy o Augustowie Pokręcony Augustów / Facebook

Facebookowa strona wypełnia się humorystycznymi obrazkami na temat naszego miasta. Funkcjonuje ona od początku sierpnia, więc jest to zupełna nowość, a wraz z pojawianiem się kolejnych memów zrzesza coraz więcej swoich fanów. Jak mówią autorzy, Pokręcony Augustów ma powodować uśmiech na twarzy mieszkańców miasta i okolic.

Okazuje się, że nasze miasto i okolice są jednak bardzo "memogenne", choć w tym temacie do tej pory na głowę biły nas Łomża czy Białystok. Czy Pokręcony Augustów to zmieni? A może stanie się nową formą promocji naszego miasta?

- Strona ma luźny charakter ma ukazywać zarówno wady jaki zalety Augustowa i okolic. Główna treść to w większości memy, zdjęcia lub teksty przesłane przez internautów. Strona powstała przede wszystkim po to, aby powodować uśmiech na twarzy mieszkańców naszego miasta i okolic. Wszystko, co znajdzie się na stronie będzie zaczerpnięte z codziennej obserwacji naszej okolicy. Pomysł na utworzenie takiej społeczności jest efektem natłoku negatywnych informacji, które otaczają nas każdego dnia. A jak zdążyliśmy zauważyć mieszkańcy potrafią śmiać się z siebie, czy też czuć dumę z sukcesów ludzi związanych z Augustowem i okolicą - mówi administrator Pokręconego Augustowa.

Przykładowe memy Pokręconego Augustowa:

Zobacz też: Memy o Augustowie part. I