• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 16 sierpień 2018 11:26

II Augustowski Uliczny GoTeatr - fotorelacja

Napisane przez MT
II Augustowski Uliczny GoTeatr II Augustowski Uliczny GoTeatr Foto-Bajka.pl

Ubiegłoroczny pomysł sprowadzenia do Augustowa teatrów ulicznych okazał się świetnym pomysłem, który ściągnął do naszego miasta dziesiątki widzów chętnych obejrzeć uliczne przedstawienia, rodem z wielkich miast, również w naszym miasteczku.

W tym roku po raz drugi uliczni artyście powrócili do Augustowa. Edycja druga cieszyła się równie dużą, o ile nie większą, popularnością od inaugurującej. Jak to często bywa, kolejna edycja miała coraz lepszych gości, w tym teatry z Krakowa oraz Warszawy. Im było później, tym ciekawsze spektakle teatralne można było obejrzeć. Wszystko dzięki nocnej porze, która umożliwiła odegranie sztuk z użyciem ognia i świateł.

Spektakle poranne skierowane były głównie do dzieci, jednak nie byli oni jedyną widownią. Dorośli też chętnie przechadzali się między Rynkiem Zygmunta Augusta, parkiem przy Starej Poczcie a Błoniami nad Nettą. Fajną propozycją okazała się możliwość zbierania pieczątek oraz wzięcia udziału w losowaniu z atrakcyjnymi nagrodami.

Miejmy nadzieję, że kolejna edycja będzie jeszcze lepsza!

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

KA-MIX
DrewSot