• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 16 wrzesień 2018 09:21

Beata Orbik w Teleekspressie

Napisane przez Anita Klebanowska
Beata Orbik Beata Orbik Teleexpress, TVP

Teleekspress w każdą środę prezentuje atrystów, którzy dopiero zaczynają przygodę z showbiznesem. 22 sierpnia Marek Sierocki opowiadał o kolejnej młodej polskiej artystce...

- Beata Orbik urodziła się 28 lat temu w Bargłowie Kościelnym na Podlasiu. Wokalistka i autorka piosenek jest absolwentką Autorskiej Szkoły Muzyki Rozrywkowej i Jazzu imienia Krzysztofa Komedy w Warszawie. Brała udział w show telewizyjnej Dwójki "The Voice Of Poland". Tak bardzo spodobała się trenerce, Marii Sadowskiej, że ta zaprosiła ją do śpiewania w chórkach. Beata Orbik kończy pracę nad swoim pierwszym albumem - mówił na antenie TVP Marek Sierocki.

Na szklanym ekranie nie zabrakło samej Beaty:
- Muzyka którą wykonuję to pop, z domieszką elektroniki. Znajdziecie tam też trochę dancehallu - mówiła, po czym zaprosiła na teledysk do piosenki "Gang złych dam", który my również prezentujemy poniżej:

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot
KA-MIX