• 1
  • 2

Mieszkańcy (180)

wtorek, 17 maj 2022 17:26

Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS

Napisane przez

W piątek 13 maja 2022r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku odbył się finał Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS zorganizowanej przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Białymstoku. I miejsce zajęła reprezentantka naszego powiatu, Julia Marinicz.

piątek, 17 styczeń 2020 15:09

Hokus-Pokus, czyli pokaz magii dla całej rodziny

Napisała

Drogie Dzieci, Drodzy Państwo, tegoroczne ferie z Nudołamaczem zakończymy wprost magicznie!

niedziela, 08 grudzień 2019 16:35

Blok, którym zawładnęły insekty

Napisane przez

Komunalny blok przy ulicy 29 Listopada w Augustowie pozornie nie wyróżnia się niczym od pozostałych, położonych na osiedlu zwanym “Kaczym Dołkiem”.

poniedziałek, 18 listopad 2019 15:09

Ulica Kilińskiego i Rybacka zyska nową nawierzchnię

Napisała

W środę, 13 listopada burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk podpisał umowę z wykonawcą rozbudowy, budowy i przebudowy ulicy Rybackiej oraz modernizacji ulicy Kilińskiego. Inwestycję wykona firma Ekodrom Sp. z o.o. W ramach tego samego kontraktu zostanie przebudowana droga wewnętrzna na terenie żłobka.

środa, 13 listopad 2019 09:18

Marsz nad Bystrym

Napisała

Odnowione w 2014 r. bulwary nad Kanałem Bystrym to doskonałe miejsce do rekreacji, spacerów, biegania czy trenowania nordic walking. Aby zachęcić mieszkańców i gości do aktywnego wypoczynku w tym malowniczym miejscu, Centrum Sportu i Rekreacji organizuje po raz szósty cykliczne zawody marszowe nad Bystrym.

piątek, 08 listopad 2019 11:41

Rusza głosowanie w Augustowskim Budżecie Obywatelskim

Napisała

Znamy już listę projektów, na które będzie można głosować w ramach Augustowskiego Budżetu Obywatelskiego. W tegorocznej edycji mieszkańcy będą mogli oddać głos na jeden z 15 projektów. Głosowanie potrwa od 15 do 28 listopada. Wyniki zostaną ogłoszone w pierwszej połowie grudnia.

czwartek, 07 listopad 2019 16:59

Podsumowanie projektu „Naucz się uczyć”

Napisała

We wtorek, 5 listopada w I Liceum Ogólnokształcącym im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie odbyło się podsumowanie projektu LEARN HOW TO LEARN realizowanego w ramach programu ERASMUS PLUS 2018-2020.

środa, 06 listopad 2019 11:51

Święto Niepodległości

Napisała

W imieniu Burmistrza Miasta Augustów i Starosty Augustowskiego serdecznie zapraszamy mieszkańców i gości na uroczystości z okazji 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Podczas uroczystej gali we wtorek, 29 października w Białymstoku, tytułem Orła tygodnika „Wprost” uhonorowani zostali laureaci z województwa podlaskiego. Burmistrz Augustowa, Mirosław Karolczuk jak jedyny samorządowiec otrzymał ten prestiżowy tytuł.

W piątek, 25 października w szkole nr 2 odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia szkoły podstawowej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli oraz rodziców.

poniedziałek, 28 październik 2019 17:36

Augustowskie Dni Seniora

Napisała

Po raz trzeci augustowscy seniorzy obchodzili swoje święto. Główna uroczystość Augustowskich Dni Seniora odbyła się w piątek, 25 października w Osiedlowym Domu Kultury, pod hasłem „O każdej dnia i roku porze zawsze uśmiechaj się seniorze”. W obchodach uczestniczył burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk i zastępca burmistrza Filip Chodkiewicz.

niedziela, 06 październik 2019 19:06

Augustowskie wraki

Napisane przez

Otrzymaliśmy od naszego stałego czytelnika sygnał o porzuconych autach, których widok uroku miastu nie dodaje. Jak zwykle w takich przypadkach nie obeszło się bez pytania o to, kto jest za taki stan rzeczy odpowiedzialny oraz w czyich kompetencjach leży usunięcie nieużywanych pojazdów?

Strona 1 z 15
Gruby Benek