• 1
  • 2
  • 3
sobota, 03 sierpień 2019 22:01

Rusza konkurs na najpopularniejszy publiczny post w portalach społecznościowych promujący instalację #AUGUSTÓW

Napisała

Burmistrz Miasta Augustowa zaprasza do udziału w konkursie na najpopularniejszy publiczny post w portalach społecznościowych promujący instalację #AUGUSTÓW. Na 10 osób, które zgłoszą najbardziej popularne posty liczone według stanu liczb polubień na stronie miasta Augustowa („Augustów”) na portalu „Facebook.com” na dzień 31 sierpnia 2019 r. czekają nagrody!

 

Celem konkursu na najpopularniejszy publiczny post w portalach społecznościowych promujący instalację #AUGUSTÓW jest promocja Augustowa poprzez rozpowszechnienie wiedzy o funkcjonowaniu w przestrzeni publicznej miasta instalacji z napisem: #AUGUSTÓW.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy zapozować do zdjęcia pod instalacją #AUGUSTOW, (instalacja znajduje się przy ulicy Portowej) i wstawić wykonane zdjęcie jako komentarz pod postem https://www.facebook.com/Umaugustow/posts/2350992545228241. Post powinien zawierać tylko zdjęcie, na którym widać instalację z napisem #AUGUSTÓW oraz twarz autora postu. Zdjęcie może być selfie lub może być wykonane przez osobę trzecią. Post może zawierać opis słowny jedynie w postaci hashtagu „#AUGUSTÓW”.

10 osób, które zgłoszą najbardziej popularne posty liczone według stanu liczb polubień na stronie miasta Augustowa („Augustów”) na portalu „Facebook.com” na dzień 31 sierpnia 2019 r. otrzymają nagrody – aparaty umożliwiające niemal natychmiastowe wywołanie zdjęcia tzw. „Instax”.

W konkursie może wziąć udział każda osoba. Osoby niepełnoletnie winny być reprezentowane przez przedstawicieli ustawowych.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny na https://tinyurl.com/yxgjwkfj.

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot