• 1
  • 2
  • 3
MyCenter
środa, 21 sierpień 2019 09:44

Dodatkowy nabór deklaracji na wymianę pieca

Napisała

Burmistrz Augustowa informuje, że są wolne miejsce na wymianę pieca węglowego na piec na pellet w zakresie projektu ,,Wymiana pieców i palenisk węglowych na terenie Augustowa” współfinansowanego w ramach Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.

 

Zapraszamy do składania wstępnych deklaracji do 30.08.2019 r. do godz. 15.30. Deklaracje należy składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego przy ul. 3 Maja 60, 16-300 Augustów.

Do projektu mogą przystąpić osoby fizyczne posiadające prawo do dysponowania zgłaszanym do projektu budynkiem mieszkalnym nieprzekraczającym 300 m2 położonym w granicach administracyjnych Augustowa, nieposiadające zobowiązań finansowych wobec Augustowa, nieprowadzące działalności gospodarczej w danym budynku.
Deklaracje będą klasyfikowane zgodnie z terminem wpływu, pożądaną mocą pieca oraz jak najwyższym poziomem redukcji emisji CO2 w wyniku montażu instalacji. Wszystkie złożone deklaracje zostaną poddane weryfikacji. O zakwalifikowaniu do projektu będziemy informować mieszkańców telefonicznie. Wymiana kotłów odbędzie się przed 20 września br.

Druk deklaracji dostępny jest na stronie internetowej urzędu: www.urzad.augustow.pl oraz w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Augustowie.

Więcej informacji udzielają pracownicy Referatu Funduszy Zewnętrznych, tel. 87 643 80 61,  532 364 013.


UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

McDonald's
Zakład stolarski
MIRAD - Bar przy kominku
Foto Bajka - Lustra
Videozoo - Kurier
KA-MIX
Weterynarz
Drewno opałowe
Biuro Rachunkowe [Kondracka]
DrewSot