• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 22 sierpień 2019 13:29

Kolejna umowa na budowę dróg podpisana

Napisała
Kolejna umowa na budowę dróg podpisana UM Augustów

W środę, 21 sierpnia burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk podpisał umowę z wykonawcą na budowę ulic: Bystrej, Wiklinowej, Myśliwskiej i Grzybowej. Inwestycję wykona konsorcjum firm PHU Mirosław Dębowski i PGK Sp. z o.o.

 

W ramach prac budowlanych zaplanowano m.in. nową nawierzchnię jezdni, chodników i wjazdów, montaż oznakowania poziomego i pionowego oraz wykonanie kanalizacji deszczowej.
Inwestycja zostanie zrealizowana w ramach programu „Rozwoju sieci dróg miejskich”. Program zakłada przebudowę ulic w ramach inicjatywy lokalnej, w której mieszkańcy partycypują w kosztach, zakładając komitety budowy swoich ulic.
Planowany termin zakończenia budowy ulicy Bystrej z odcinkiem ul. Wiklinowej to koniec listopada br., natomiast zakończenie budowy ul. Wiklinowej, Myśliwskiej i Grzybowej planowane jest na październik 2020 r.

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot