• 1
 • 2
 • 3
piątek, 23 sierpień 2019 07:56

15 tys. euro na darmowe WiFi w Augustowie

Napisała
15 tys. euro na darmowe WiFi w Augustowie UM Augustów

W czwartek, 22 sierpnia burmistrz Augustowa Mirosław Karolczuk spotkał się z Anną Modzelewską przedstawicielką Komisji Europejskiej z Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej. Podczas spotkania przekazany został symboliczny voucher na kwotę 15 tys. euro z unijnego programu WiFi4EU.

 

Dofinansowanie zostanie przeznaczone na zakup i instalację hotspotów w miejscach najczęściej odwiedzanych przez mieszkańców i turystów w Augustowie.
W trakcie spotkania poruszone zostały również tematy wykorzystywania w Augustowie funduszy Unii Europejskiej, podjętych inicjatyw oraz realizacji projektów.

Program WiFi4EU jest inicjatywą wspierającą dostęp do bezpłatnego, bezprzewodowego internetu w przestrzeni publicznej. Zakwalifikowane w projekcie gminy otrzymały bony na zakup sprzętu i instalację hotspotów. Dofinansowanie otrzymało 6 200 gmin w całej Europie.


UM Augustów

3 komentarzy

 • Link do komentarza hed sobota, 25 kwiecień 2020 11:50 napisane przez hed

  I co? Jest ten internet darmowy? Gdzie są te hotspoty?

 • Link do komentarza Mateusz wtorek, 27 sierpień 2019 10:25 napisane przez Mateusz

  Nie, nie będzie malkontencie. Takim jak ty to wiecznie wszystko jest ble, zle i nie tak.
  Do roboty sie weź i jakieś konkretne pomysły przedstaw, zadbaj o coś a nie tylko to nie tak i tamto nie tak.

 • Link do komentarza wd piątek, 23 sierpień 2019 10:00 napisane przez wd

  Kiedyś była kamera internetowa na CIT z publicznych pieniędzy. I co z nią się stało? Czy z WiFi będzie to samo po obowiązkowym okresie?

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot