• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 05 wrzesień 2019 11:59

Konkurs Burmistrza Augustowa na najładniejszą posesję 2019 r. rozstrzygnięty!

Napisała
Konkurs Burmistrza Augustowa na najładniejszą posesję 2019 r. rozstrzygnięty! UM Augustów

W środę, 4 września odbyło się oficjalne wręczenie nagród zwycięzcom piątej edycji „Konkursu na najładniejszą posesję w Augustowie”. W tym roku konkurs odbył się pod hasłem „Augustowskie ogrody i balkony przyjazne pszczołom”. Po raz kolejny mieszkańcy Augustowa zachwycili komisję konkursową pięknem i różnorodnością gatunków, które ozdabiają ich posesje.

 

W środę, 4 września odbyło się oficjalne wręczenie nagród zwycięzcom piątej edycji „Konkursu na najładniejszą posesję w Augustowie”. Nagrody i dyplomy uczestnikom konkursu wręczyli zastępca burmistrza Augustowa Filip Chodkiewicz i radna Rady Miejskiej Sylwia Bielawska, która uczestniczyła w komisji konkursowej oceniającej posesje.

Jest mi niezmiernie miło, że możemy się dziś tu spotkać i nagrodzić Państwa ciężką pracę ,w którą wkładacie tyle serca – powiedział zastępca burmistrza Augustowa Filip Chodkiewicz. - Wszystkim uczestnikom tegorocznej edycji serdecznie dziękuję i gratuluję i mam nadzieję, że za rok spotkamy się w jeszcze większym gronie i będziemy mogli wspólnie podziwiać Państwa ogrody- dodał zastępca burmistrza.

Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem „Augustowskie ogrody i balkony przyjazne pszczołom” i organizowana była w trzech kategoriach: najładniejszy ogródek przydomowy, najładniejszy ogródek działkowy oraz najładniejszy taras i balkon.

Komisja Konkursowa powołana przez burmistrza Augustowa pod przewodnictwem radnego Dariusza Ostapowicza w poniedziałek, 5 sierpnia 2019 r. dokonała przeglądu i oceny posesji zgłoszonych do tegorocznej edycji konkursu. Każda działka odznaczała się szczególną oryginalnością, a członkowie komisji konkursowej byli pod wrażeniem, jak wielki wkład pracy w dbałość o swoje ogrody wnoszą ich właściciele.

Laureatką w kategorii najładniejszy ogródek przydomowy została pani Anna Ułanowicz, wyróżnienie otrzymała pani Kamila Ćwikowska. W kategorii najładniejszy ogródek działkowy komisja najwyżej oceniła ogród państwa Alicji i Stanisława Kirejczyk, wyróżnienie otrzymał pan Jan Futyma. Dodatkowo komisja postanowiła nagrodzić działki: pani Krystyny Radkiewicz, pana Piotra Maksimowskiego oraz pani Elżbiety Peliksza.

Wszystkim nagrodzonym i uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy pięknie urządzonych posesji oraz życzymy dalszych sukcesów i satysfakcji w upiększaniu swoich ogrodów.
A wszystkich mieszkańców Augustowa zapraszamy do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu!

UM Augustów

Gruby Benek