• 1
  • 2
  • 3
MyCenter
czwartek, 07 listopad 2019 16:59

Podsumowanie projektu „Naucz się uczyć”

Napisała
Podsumowanie projektu „Naucz się uczyć” ZSO

We wtorek, 5 listopada w I Liceum Ogólnokształcącym im. Grzegorza Piramowicza w Augustowie odbyło się podsumowanie projektu LEARN HOW TO LEARN realizowanego w ramach programu ERASMUS PLUS 2018-2020.

 

Program Erasmus+ to możliwość pozyskania dotacji z funduszy Unii Europejskich na edukację i rozwój umiejętności młodych ludzi, które przygotowują ich do lepszego startu w dorosłe życie. To szansa dla młodzieży na poszerzenie ich horyzontów, podniesienie umiejętności posługiwania się językiem obcym, doświadczenia przebywania z rówieśnikami z innych krajów, poznawania innej kultury. Dla wielu uczniów to także możliwość pierwszego w życiu wyjazdu za granicę – w dodatku za darmo, ponieważ projekty w 100% dofinansowane są ze środków unijnych. Dlatego ZSO w Augustowie postanowiło umożliwić młodzieży uczestnictwo w projekcie międzynarodowym. Pomysłodawczynią i koordynatorką całego przedsięwzięcia jest nauczycielka języka angielskiego w ZSO w Augustowie Joanna Ostapowicz.

W spotkaniu podsumowującym udział wzięli m.in.: Jarosław Szlaszyński – Starosta Augustowski, Filip Chodkiewicz – Zastępca Burmistrza Augustowa, Waldemar Sikora – Prezes BRUNSWICK MARINE Sp. z o.o. oraz Magdalena Śleszyńska – Prezes Akademii Wodnej Augustów.

To co najpiękniejsze w projekcie jest już za nami… nowe przyjaźnie, wyjazdy, wiedza, doświadczenia zostaną na zawsze w naszych sercach. Wiemy, że było warto i będziemy aplikować o dotacje na kolejne projekty. Mamy pomysły i obiecujemy, że nieustannie będziemy walczyć o takie doświadczenia.

Starostwo Powiatowe w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Mirage Boats
MIRAD - Bar przy kominku
Videozoo - Kurier
DrewSot
Weterynarz
Biuro Rachunkowe [Rafałko]
Drewno opałowe
Biuro Rachunkowe [Kondracka]