• 1
  • 2
  • 3
MyCenter
środa, 13 listopad 2019 09:18

Marsz nad Bystrym

Napisała
Marsz nad Bystrym UM Augustów

Odnowione w 2014 r. bulwary nad Kanałem Bystrym to doskonałe miejsce do rekreacji, spacerów, biegania czy trenowania nordic walking. Aby zachęcić mieszkańców i gości do aktywnego wypoczynku w tym malowniczym miejscu, Centrum Sportu i Rekreacji organizuje po raz szósty cykliczne zawody marszowe nad Bystrym.

 

W najbliższą niedzielę, 17 listopada br. odbędzie się 6. Marsz nad Bystrym oraz IV Augustowski Marsz Seniora.

W czasie imprezy organizowane są marsze nordic walking na dwóch dystansach: 2,5 i 5 km. Osoby początkujące mogą skorzystać z bezpłatnego szkolenia i instruktażu technik nordic walking. Na miejscu będzie też możliwość wypożyczenia kijków. Organizatorzy zapewniają wszystkim uczestnikom gorącą herbatę i słodką niespodziankę. Zapisy w dniu wydarzenia od godz. 11.00 w miejscu zbiórki za kościołem przy ul. Waryńskiego.

Program:

11:00 – zapisy, wydawanie numerów
11:20 – szkolenie i instruktaż dla osób początkujących
11:40 - wspólna rozgrzewka
11:55 - otwarcie imprezy
12:00 - start do marszu

Wydarzenie organizowane w ramach projektu „Rozbudowa infrastruktury turystycznej i rekreacyjnej w strefie Kanału Augustowskiego na terenie Miasta Augustów”.

UM Augustów

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

Mirage Boats
MIRAD - Bar przy kominku
Videozoo - Kurier
Weterynarz
KA-MIX
Biuro Rachunkowe [Rafałko]
Drewno opałowe
DrewSot