• 1
  • 2
  • 3
czwartek, 19 marzec 2015 10:57

Niespotykanie spokojny augustowianin

Napisał

Siedzący niewzruszenie przy wjeździe do Augustowa osobnik zwraca na siebie uwagę podróżnych przez okrągły rok. Wpatrzony w jeden punkt wykazuje codziennie stoicki spokój nie bacząc ani na warunki atmosferyczne, ani pędzące za czymś tysiące pojazdów.

Jakiś czas temu podobno odmówił udzielenia sobie pomocy ekipie pogotowia ratunkowego, kiedy oszroniony wzbudził obawy o swój stan przypominający śmiertelne wyziębienie. Rzeczywiście, momentami mógł budzić niepokój o to, że skończy jak nie z zimna, to z depresji przed którą nie uratuje go nawet dzierżona w dłoniach flaszka.

Jak się dzisiaj dowiedzieliśmy, wkrótce czeka go spora odmiana i to niekoniecznie za sprawą panujących coraz wyższych temperatur i co za tym idzie nowego stroju. Otóż wkrótce doczekać się ma towarzyszki. Tego co się wtedy stanie przewidzieć jednak nie sposób. Na przykład okazać się wówczas może, że butelka przestanie być nieodłącznym rekwizytem, a długie drzemki w fotelu bardzo niezdrowe. Bądźmy jednak dobrej myśli – zgodność charakteru nie zdarza się co prawda często, ale siła spokoju to przecież wielki dar.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot