• 1
  • 2
niedziela, 12 kwiecień 2015 13:24

Został uprowadzony?

Napisał

Lub też skradziony – jak nas poinformował mieszkaniec posesji, obok której wypoczywał w fotelu obdarzony stoickim spokojem pewien osobnik. Biorąc z niego przykład, cierpliwie wysłuchaliśmy pobrzmiewającego w głosie zarzutu, jakoby mogło mieć to związek z naszą wcześniejszą publikacją. Być może tak było, bowiem często się zdarza, że nadmierna popularność przynosi więcej szkody niż pożytku.

Oczywiście, jak też uczciwie przyznał nasz rozmówca, mogło się zdarzyć tak, że dotychczas pogrążonemu w apatii augustowianinowi puściły nerwy za sprawą obiecanej partnerki, na towarzystwo której bezskutecznie wyczekiwał. Jako że ruchliwa trasa przebiegała tuż obok niego, wystarczyło kilka razy machnąć ręką i wyruszyć w nieznane na poszukiwanie odmiany i oczywiście towarzyszki życia.

W każdym razie mamy gorącą prośbę do czytelników – jeśli zobaczycie gdzieś postać podobną do tej na zdjęciu poniżej, skontaktujcie się z redakcją. Będziemy wdzięczni za każdy sygnał, który będzie świadczył o tym, że nic groźnego mu się nie stało.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.