• 1
  • 2
poniedziałek, 15 czerwiec 2015 12:19

W rytmach... Pepsi

Napisał

Muzyczna platforma Pepsi i Eska TV zgodnie z zapowiedziami pojawiła się wczoraj na ulicach Augustowa. Przejazd muzyczno-tanecznej machiny rozkręcanej przez Jankesa śledzili zaciekawieni mieszkańcy. Natomiast piękna pogoda i augustowskie plenery najwidoczniej rozkojarzyły gości, bowiem na Rynek Zygmunta Augusta dotarli z prawie godzinnym opóźnieniem.

Były gorące rytmy, błyski fleszy, był Jankes, który, przemykając między zgromadzoną publicznością w towarzystwie kamer telewizyjnych, pozował do zdjęć i nadawał ton krótkiej, ale zgodnie z zapowiedzią głośnej wizycie. ‒ Wiemy, że to nie pierwszy wygrany konkurs, jeśli chodzi o wasze miasto ‒ zaznaczył Jankes ‒ więc tym bardziej wam gratulujemy.

Były okrzyki mierzone za pomocą specjalnego sprzętu i budzący zdecydowanie największe zainteresowanie występ grupy tanecznej. Tej ostatniej nie przeszkodziły nawet strugi deszczu, w których na prowizorycznej mini-scenie wciąż trwał energetyczny pokaz. Niespodziewane orzeźwienie, nie mające jednak nic wspólnego z reklamami Pepsi, zadziałało natomiast na publiczność z wolna opuszczającą plac. Zainteresowani skierowali się do amfiteatru, ponieważ właśnie tam odbyła się kulminacyjna część niedzielnego wydarzenia.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.