• 1
  • 2
piątek, 29 kwiecień 2016 14:21

Komuś przeszkadzał

Napisane przez IT

Nawet "dostojna" okolica kościoła nie uratowała słupa ogłoszeniowego stojącego na parkingu przy Alei Jana Pawła II przed dewastacją. Widocznie jakiemuś chuliganowi, bo inaczej nazwać takiej osoby nie można, tak bardzo przeszkadzało któreś z wiszących ogłoszeń, że postanowił wziąć sprawę w swoje ręce, a raczej nogi i dokonać aktu zniszczenia, nie myśląc o konsekwencjach.

Powstała dziura była na tyle duża, że mogło wpaść do niej kilkuletnie dziecko. Augustowska firma, do której słupy należą sprawą się już zajęła i, przynajmniej tymczasowo, dziurę zakryła ciężkim betonowym blokiem, by dzieci, których jest tu sporo z racji pobliskiego placu zabaw i przedszkola, nie wyrządziły sobie krzywdy zaglądając do środka lub jakieś zwierzę nie utknęło w betonowej pułapce.

Jeżeli sprawca chciał słup "oczyścić" i przypomnieć właścicielom o potrzebie usuwania zbędnych ogłoszeń, to cel swój osiągnął (choć sposób podejścia do sprawy jest naganny), bo wszystkie nieaktualne treści ze słupa zniknęły.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.