• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 16 maj 2016 16:35

"Cztery ściany nie dla mnie"

Napisała
Źródło fot.: jedyna-taka.pl Źródło fot.: jedyna-taka.pl

Są piękne, aktywne, pełne pasji i marzeń. I chcą pokazać, że niepełnosprawność nie powinna wykluczać z życia. Mowa o uczestniczkach kolejnej już edycji wyborów Miss Polski na Wózku, cyklicznej akcji, której celem jest zmiana sposobu postrzegania osób niepełnosprawnych. Jedną z nich jest Elżbieta Zarzecka z Augustowa. Oddając na nią swój głos, możemy zwiększyć jej szanse na zakwalifikowanie się do planowanego na lipiec finału.

– Do udziału w konkursie namówił mnie mąż. Zwerbował także moje przyjaciółki, które dodały swoje trzy grosze – wyjaśnia pani Elżbieta od 5 lat poruszająca się na wózku. – Czym jest dla mnie udział w wyborach Miss? To wyjście z domu, coś innego niż cztery ściany oraz okazja do nagłośnienia i pokazania, że osoby niepełnosprawne chcą żyć normalnie, być niezależne, czuć się pełnowartościowe i że mają swoje potrzeby – dodaje.

Swój głos na kandydatkę z Augustowa można oddać na stronie: http://jedyna-taka.pl/miss,39,elzbieta-zarzecka.html Pełna lista uczestniczek dostępna na: http://jedyna-taka.pl/2,uczestniczki.html

Głosować można zarówno za pośrednictwem sondy sms, jak i e-maila. Na każdą finalistkę można oddać jeden głos dziennie. Głosując e-mailowo należy podać swój adres e-mail i potwierdzić głos klikając link w otrzymanym mailu. Głosując SMS-owo otrzyma się numer potwierdzający głos. Samo wysłanie SMS-a jest równoznaczne z oddaniem głosu. W odróżnieniu od poprzednich lat, w tym roku za pomocą głosowania zostaną wyłonione dwie kandydatki, które otrzymają dzikie karty. Finałową dziesiątkę wybiera jury.

Głosowanie potrwa do 31 maja.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot