• 1
  • 2
  • 3
środa, 01 czerwiec 2016 15:38

Poszukiwania na Lipowcu

Napisane przez IT

W dniu dzisiejszym mieszkańców dzielnicy Lipowiec poruszyła informacja, że prowadzone są poszukiwania w okolicznych lasach i nad jeziorem Białe. Okazało się, że augustowska policja po raz kolejny podjęła działania zmierzające do odszukania zaginionego wiosną starszego mężczyzny. Działania prowadzono w okolicach drogi Augustów – Sejny.

Chodzi o zaginionego 86-letniego Mariana Zawistowskiego, który ostatni raz widziany był pod koniec marca tego roku. Wybrał się na przejażdżkę rowerową. Policja podejrzewała, że mógł udać się w kierunku jednego z ośrodków wypoczynkowych nad jeziorem Sajno.

– Od chwili zaginięcia mężczyzny wychodziły różne okoliczności, że pojechał nad jezioro i mógł przebywać w tych okolicach. Lubił jeździć rowerem także na wycieczki do lasu – usłyszeliśmy od Pawła Jakubiaka, rzecznika augustowskiej Komendy Policji.

Dziś po raz kolejny podjęto akcję poszukiwawczą, tym razem w dzielnicy Lipowiec. Funkcjonariusze policji razem ze strażakami ochotnikami, wyszkolonym psem, ludźmi z Fundacji Nadzieja przeszukiwali okoliczne lasy i teren nad jeziorem.

Niewykluczone, że działania poszukiwawcze zostaną jeszcze podjęte. – Zależy nam wszystkim, rodzinie i służbom, na odnalezieniu mężczyzny.

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot