Wydrukuj tę stronę
sobota, 18 czerwiec 2016 10:39

Debata społeczna o bezpieczeństwie

Napisane przez RED

„Bezpieczeństwo w sezonie turystycznym na terenie powiatu augustowskiego” to temat debaty społecznej, która odbędzie się 22 czerwca 2016 roku o godzinie 13.00 w Miejskim Domu Kultury w Augustowie, przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9. Augustowscy policjanci zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w dyskusji na rzecz poprawy bezpieczeństwa w powiecie.

Komendant Powiatowy Policji w Augustowie zaprasza mieszkańców miasta i powiatu na debatę społeczną pt. ,, Bezpieczeństwo w sezonie turystycznym” poświęconą poprawie bezpieczeństwa na terenie powiatu augustowskiego. Spotkanie odbędzie się 22 czerwca 2016 roku o godz. 13.00 w sali Miejskiego Domu Kultury w Augustowie, przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9. Debata pozwoli na wymianę informacji między Policją, a mieszkańcami o istniejących zagrożeniach, dzięki czemu będą mogły zostać wypracowane wspólnie metody ich eliminowania. Tego typu spotkania organizowane są w ramach rządowego programu „Razem bezpieczniej”, w celu poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego.

Wszystkie osoby zainteresowane wzięciem udziału w debacie serdecznie zapraszamy w dniu 22 czerwca 2016 r. o godz. 13.00 do Miejskiego Domu Kultury w Augustowie, przy ul. Rynek Zygmunta Augusta 9.

Źródło: http://www.augustow.policja.gov.pl