• 1
  • 2
  • 3
piątek, 21 październik 2016 11:03

Kolejnych 100 lat !

Napisane przez RED

Augustowianka Zofia Daniłowicz w czwartek, 20 października świętowała swoje 100. urodziny. Życzenia z tej okazji dostojnej jubilatce złożył burmistrz Augustowa Wojciech Walulik.

W czwartek, 20 października burmistrz Augustowa Wojciech Walulik złożył wizytę mieszkance Augustowa Zofii Daniłowicz, która właśnie skończyła 100 lat.

- Dzisiejszy dzień jest wyjątkowym świętem. To piękna i skłaniająca do zadumy rocznica. Jestem przekonany, że swoim doświadczeniem, wspomnieniami i wiedzą o tym, jak Augustów się zmieniał na przełomie ubiegłego wieku mogłaby się Pani z nami dzielić godzinami. Gratuluję Pani znakomitego zdrowia i pogody ducha oraz życzę kolejnych 100 lat w świetnej kondycji i w otoczeniu bliskich i życzliwych osób – powiedział burmistrz Augustowa Wojciech Walulik.

Pani Zofia Daniłowicz to prawdziwa skarbnica wiedzy o życiu i historii Augustowa. Jest uśmiechniętą, pełną wigoru i życiowej energii osobą i aż trudno uwierzyć, że skończyła 100 lat.

Burmistrz Augustowa, obok kwiatów, gratulacji i najlepszych życzeń, przekazał dostojnej jubilatce listy gratulacyjne Premier Rzeczypospolitej Polskiej oraz Wojewody Podlaskiego.

To już druga taka uroczystość w tym roku w Augustowie. W marcu swoje 100. urodziny obchodziła pani Józefa Kleszczewska.

UM w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot