• 1
  • 2
  • 3
poniedziałek, 23 styczeń 2017 13:29

Konsultacje społeczne w sprawie Gminnego Programu Wspierania Rodziny

Napisane przez RED
Zdjęcie: pixabay Zdjęcie: pixabay

Od poniedziałku, 23 stycznia do 6 lutego trwają konsultacje społeczne w sprawie Gminnego Programu Wspierania Rodziny na lata 2017-2019. Zapraszamy mieszkańców Augustowa do dzielenia się swoimi opiniami na temat dokumentu.

Program Wspierania Rodziny na lata 2017-2019 to zespół działań, których celem jest kompleksowe wsparcie rodzin oraz stworzenie warunków do efektywnej realizacji tego zadania.

Czekamy na wszystkie uwagi, opinie, wnioski mieszkańców, które posłużą ulepszeniu Programu. Serdecznie zapraszamy do podzielenia się opinią do 6 lutego 2017 r. za pomocą specjalnego formularza:
- udostępnionego na stronie www.zmieniamy.augustow.pl,
złożonego bezpośrednio w Urzędzie Miejskim przy ul. 3 Maja 60 w Biurze Obsługi Klienta,
- złożonego w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Augustowie przy ul. Wojska Polskiego 1 w pokoju nr 3,
przekazanego za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres pocztowy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Augustowie ul. Wojska Polskiego 1, 16-300 Augustów
- przekazanego drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; w tytule e-maila prosimy wpisać „Konsultacje GPWR".

Gminny Program Wspierania Rodziny oraz formularz opinii dostępne są do pobrania w ZAŁĄCZNIKACH oraz na stronie http://urzad.augustow.pl/aktualnosci/zapraszamy-do-skladania-uwag-i-opinii-w-sprawie-gminnego-programu-wspierania-rodziny-na

Z góry dziękujemy wszystkim mieszkańcom za zaangażowanie w tworzenie Programu Wspierania Rodziny!

Źródło: Urząd Miejski w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot