• 1
  • 2
  • 3
piątek, 27 styczeń 2017 13:54

Zapłać komórką w strefie płatnego parkowania w Augustowie

Napisane przez RED

Od niedawna w Augustowie można w łatwy i szybki sposób dokonywać opłat w strefach płatnego parkowania za pomocą telefonu. Dzięki aplikacji CityParkApp wszystkie czynności związane z regulowaniem należności można wykonać w ciągu kilku sekund.

Od niedawna w Augustowie pojawiło się rozwiązanie, które umożliwia dokonanie płatności za opłatę parkingową za pomocą telefonu. Aby skorzystać z tego ułatwienia, wystarczy ściągnąć na telefon komórkowy aplikację CityParkApp. Dzięki niej parkowanie i zapłata za usługę zajmuje tylko kilkanaście sekund.

Aplikacja CityParkApp rozwiązuje wiele problemów związanych z parkowaniem znanych dobrze każdemu kierowcy. System eliminuje takie utrapienia, jak konieczność odliczania drobnych, szukania parkomatu czy powrotu do pojazdu celem przedłużenia parkowania (w każdej chwili można to zrobić przez komórkę). Aplikacja mierzy także czas postoju, dzięki czemu płaci się tylko za faktyczny okres parkowania. Kierowca nie musi się również martwić o bilety - wystarczy, że raz umieści identyfikator usługi na szybie samochodu, a kontroler opłat będzie wiedział, że użytkownik danego samochodu korzysta z CityParkApp.

Aby korzystać z tego wygodnego rozwiązania wystarczy:
- pobrać aplikację ze strony https://www.cityparkapp.pl/pobierz-aplikacje;
- zarejestrować swój pojazd w aplikacji;
- nakleić identyfikator na przednią szybę;
- przy pierwszej próbie płatności podpiąć kartę płatniczą do portfela uPaid w systemie MasterPass™.

Identyfikator do umieszczenia na przedniej szybie można wydrukować ze strony http://tinyurl.com/jknz73t lub odebrać bezpłatnie w biurze płatnego parkowania (Augustów, ul. 3 Maja 12, tel.: 87 643 06 86). Identyfikator można również wykonać samemu, wystarczy zwykła kartka papieru z napisem CityParkApp.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: https://www.cityparkapp.pl/jak-to-dziala

Tekst: Urząd Miejski w Augustowie

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot