• 1
  • 2
  • 3
wtorek, 03 kwiecień 2018 09:53

Grzegorz spod Augustowa najbardziej lubianym rolnikiem

Napisane przez  Anita Klebanowska
Grzegorz "Rolnik szuka żony" 5. edycja Grzegorz "Rolnik szuka żony" 5. edycja źródło: Facebook "Grzegorz z Rolnik szuka żony 5"

W Niedzielę Wielkanocną poznaliśmy wizytówki 10 nowych uczestników programu "Rolnik szuka żony". Jednym z nich jest rolnik z naszych stron - Grzegorz. Okazuje się, że po emisji odcinka pilotażowego podbił on serca setek telewidzów.

Tylko 5 spośród 10 przedstawianych rolników otrzyma szansę odpowiedzi na listy przed kamerami i udział w dalszej części programu. O dalszych losach Grzegorza w programie zadecydują odpowiedzi listowe. Czy uda się Grzegorzowi dostać do najpopularniejszej piątki rolników, dowiemy się dopiero we wrześniu, jednak nie da się nie zauważyć jego rosnącej popularności w portalach społecznościowych i znacznej dysproporcji względem reszty uczestników programu.

Podczas gdy zdjęcia pozostałych rolników na Instagramie wieńczy kilkaset "lajków", Grzegorz spod Augustowa zdobył ich już ponad tysiąc. Liczba komentarzy i obserwujących na Facebooku również jest kilkukrotnie wyższa w porównaniu do reszty uczestników. Takie zainteresowanie znacznie zwiększa stopień prawdopodobieństwa jego udziału w programie.

Kim jest Grzegorz z "Rolnik szuka żony 5"?

Grzegorz pochodzi z Kamionki Nowej. Ma lat 30, 178 cm wzrostu. Jest absolwentem Politechniki Białostockiej, po kierunku mechanika i budowa maszyn. W swoim gospodarstwie hoduje krowy mleczne, uprawia kukurydzę i trawy. W wolnych chwilach Grzegorz nie tylko ćwiczy na siłowni i naprawia maszyny, ale też czyta też książki, chodzi do kina i pisze wiersze. W programie poszukuje niebieskookiej, prawdomównej brunetki, bez nałogów, która przyciągnęłaby go wyglądem i zatrzymała charakterem, i z którą mógłby stworzyć związek oparty na szczerości oraz wzajemnym zaufaniu.

Kibicujemy Grzegorzowi, by dostał się do programu, a przede wszystkim, by odnalazł w nim swoją miłość.

>>> NASZ ROLNIK SZUKA ŻONY

 

Jak Grzegorz wypadł w programie? Zobacz poniższy film:

Komentarze  

#2 hmhmhm 2018-09-10 13:26
Czy on posiada konto na Fb? ;-)
Cytować
#1 tysiak2000 2018-04-04 12:17
:lol: super,3mam kciuki-mój kolego!
Cytować

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zakład stolarski
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
Opał klasy PREMIUM
Foto Bajka - Lustra
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Marzec 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Inter Meble
Tepete - Auto zastępcze
Weterynarz
^ REKLAMA ^
KA-MIX
Gruby Benek
Biuro Rachunkowe
GENERALI
^ REKLAMA ^