• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 21 październik 2018 19:51

Przetańczyć chcę całą noc…

Napisane przez PL

I na chęci się skończy. Chyba, że masz na imię Beata - wtedy jest jeszcze Albatros. Jeśli jednak należysz już do pokolenia, gdzie zdarzają się Justyny, Moniki i Daniele- klops. Jeśli urodziłeś się w czasach Dawidów i Oliwek, gdzie „dawno” to w 1995r. to już całkiem pokaźny klops. Jeśli było się gdzie wybrać, to już nie ma.

Istnieje słynny Postiv i pewnie nawet ktoś, kiedyś, coś tam zatańczył ale muzyka z samochodowego radia to jednak jeszcze nie dyskoteka, nawet nie klub. Latem to (chyba?) nie stanowi problemu- jest plaża. Gdzie zabrać dziewczynę w jesienne deszcze? Do domu. Augustów określa się czasem mianem letniej stolicy Polski- dlaczego jednak kompletnie nie ma tu gdzie poruszać bioderkiem, w pełni ubranym bioderkiem? Szkoda, że tańce nie są elementem obietnic wyborczych- byłaby szansa zrealizować coś, co by zagrało w duszy mieszkańców!

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

DrewSot