• 1
  • 2
  • 3
  • 4
niedziela, 21 październik 2018 19:51

Przetańczyć chcę całą noc…

Napisane przez PL

I na chęci się skończy. Chyba, że masz na imię Beata - wtedy jest jeszcze Albatros. Jeśli jednak należysz już do pokolenia, gdzie zdarzają się Justyny, Moniki i Daniele- klops. Jeśli urodziłeś się w czasach Dawidów i Oliwek, gdzie „dawno” to w 1995r. to już całkiem pokaźny klops. Jeśli było się gdzie wybrać, to już nie ma.

Istnieje słynny Postiv i pewnie nawet ktoś, kiedyś, coś tam zatańczył ale muzyka z samochodowego radia to jednak jeszcze nie dyskoteka, nawet nie klub. Latem to (chyba?) nie stanowi problemu- jest plaża. Gdzie zabrać dziewczynę w jesienne deszcze? Do domu. Augustów określa się czasem mianem letniej stolicy Polski- dlaczego jednak kompletnie nie ma tu gdzie poruszać bioderkiem, w pełni ubranym bioderkiem? Szkoda, że tańce nie są elementem obietnic wyborczych- byłaby szansa zrealizować coś, co by zagrało w duszy mieszkańców!

Skomentuj

W związku ze zmianą systemu komentarzy, użytkownicy zarejestrowani przed dniem 18.04.2019r. muszą na nowo utworzyć konto na portalu, ponieważ konta użytkowników oraz komentarze ze starego systemu nie były migrowane.

August
McDonald's
Foto Bajka - Lustra
DANBUS
Opał klasy PREMIUM

Najnowsze komentarze