• 1
  • 2
  • 3
niedziela, 28 październik 2018 09:30

Widz, który beka i podskakuje

Napisane przez  PL
Fot :  By Carin Araujo, http://www.prtc.net/~carin - Stock.xchng #197853, Copyrighted free use, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=380811 Fot : By Carin Araujo, http://www.prtc.net/~carin - Stock.xchng #197853, Copyrighted free use, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=380811

Augustów to nie jest ogromne miasto z wieloma galeriami, siecią kin i wesołym miasteczkiem. Co prawda miasteczko jest- ale do wesołości raczej mu daleko. Mimo skromnej oferty rozrywkowej zadziało się tu ostatnimi czasy coś, co zawstydzi kreatywnością niejedno większe miasto.

Kino ISKRA prowadzone przez otwartych na nowe pomysły ludzi przygotowało ofertę dla tych sympatyków filmu, którzy postanowili dać początek kolejnym pokoleniom widzów. Jak jednak obejrzeć dobrą komedię w dużej, ciemnej sali, przy wspaniałym nagłośnieniu- gdy w domu jest maluszek, a nie ma do niego opiekunki? Okazało się, że jest na to sposób. Do Sali kinowej wjechał elegancki przewijak, materace i zabawki. Zaraz za nimi kilkanaście wózków i zadowolone mamy...i póki co, jeden tatuś. Wszyscy w komplecie ze swoimi małymi kopiami. Światło nie gaśnie całkowicie na czas seansu- dobrze widać i schody i upuszczony smoczek. Dźwięk nie przyprawia o przyjemne dreszcze swoim natężeniem- ale i nie wzbudza płaczu u debiutantów w świecie rozrywki. Jest przyjemnie. Ktoś chwilkę popłacze, ktoś inny swobodnie beknie- niektórzy oglądają podskakując. Przestrzeń kinowa okazała się być bardzo przyjazną dla dzieci do 2 r.ż. a i oblicze rodziców jakby łagodnieje dzięki namiastce rozrywki, jaką lubili w czasach „przeddzieciowych”.

KINOMAMKA to kolejny obok ISKRY NA OBCASACH cykl lokalnego kina- i zdaje się, że z równie dużym potencjałem na zapełnienie sali. Dni coraz chłodniejsze, może jeszcze jakiś cykl dla zmarzluchów- z możliwością wejścia z poduszką i gorącą czekoladą?

Dodaj komentarz

Jeżeli dodajesz komentarz jako "gość", pamiętaj że przed publikacją musimy go zatwierdzić (co może trochę potrwać).

Nie chcesz czekać na zatwierdzenie komentarza? Zaloguj się, wtedy komentarze będą publikowane automatycznie od razu po ich dodaniu przez Ciebie.


Kod antyspamowy
Odśwież

Zakład stolarski
Foto Bajka - Fotograf
MIRAD - Bar przy kominku
Opał klasy PREMIUM
Foto Bajka - Lustra
^ REKLAMA ^

Publikacje wg daty:

« Marzec 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Inter Meble
Tepete - Auto zastępcze
Weterynarz
^ REKLAMA ^
KA-MIX
Gruby Benek
Biuro Rachunkowe
GENERALI
^ REKLAMA ^