• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
środa, 01 luty 2017 13:52

Lodowisko na Borkach

O tym, że stan ulic o nawierzchni gruntowej na augustowskich osiedlach pozostawia wiele do życzenia, nie trzeba nikogo przekonywać. Drogi zamieniły się obecnie w lodowe szlaki, po których jazda autem czy pokonanie trasy pieszo zamienia się w sport ekstremalny.

Dział: Mieszkańcy
środa, 01 luty 2017 13:02

Zimowy Obóz Szkoleniowy POW

W dniach 22-29.01.2017 r. odbył się Centralny Zimowy Obóz Szkoleniowy POW. Baza noclegowo-szkoleniowa Zgrupowania mieściła się w gmachu Zespołu Szkół Technicznych im. gen. Ignacego Prądzyńskiego, w dawnych koszarach 1 Pułku Ułanów Krechowieckich. W szkoleniu wzięło udział 22 żołnierzy POW z pododdziałów POW z Suwałk, Augustowa, Ełku, Łodzi i Malborka.

Dział: Aktualności
środa, 01 luty 2017 11:42

Weekend z morsami

Kąpiel z pochodniami, przemarsz w barwnym korowodzie przez miasto, wspólne ognisko, taneczna rozgrzewka i Bal Morsów – to niektóre punkty programu, jaki przygotował Augustowski Klub Morsów dla hartujących swe ciała uczestników tegorocznego zlotu.

Dział: Aktualności
środa, 01 luty 2017 10:50

Odzyskano dwa kradzione auta

Funkcjonariusze z Placówki SG w Augustowie w ciągu ostatnich dwóch dni odzyskali dwa kradzione pojazdy o łącznej wartości blisko 100 tys. zł.

Dział: Aktualności
środa, 01 luty 2017 09:54

Zwolnienia lekarskie pod lupą

Kontrola zwolnień lekarskich przebiega dwutorowo. Kontroluje się prawidłowość wykorzystania zwolnienia oraz słuszność jego wystawienia. Celem wystawienia zaświadczenia o czasowej niezdolności do pracy jest powrót do zdrowia i dalsze zatrudnienie.
Na płatniku składek spoczywa obowiązek przeprowadzania kontroli prawidłowości wykorzystywania zwolnień lekarskich od pracy z powodu choroby lub konieczności sprawowania opieki. Dotyczy on tych płatników składek – pracodawców, który zgłasza do ubezpieczenia chorobowego powyżej 20 ubezpieczonych.

Dział: Aktualności
środa, 01 luty 2017 09:47

"Sokiści chcą miłości"

W najbliższą sobotę, 4 lutego, w Miejskim Domu Kultury w Augustowie wystąpi zespół Pogodno. Podczas koncertu pod hasłem "Sokiści chcą miłości" publiczność usłyszy zarówno najnowsze kompozycje jak i największe przeboje szczecińskiej grupy.

Dział: Kultura