• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
piątek, 10 luty 2017 16:59

Nie bądźmy obojętni

W ostatnich dniach temperatura powietrza spadła znacznie poniżej zera. Augustowscy policjanci, w ramach wzmożonych działań „Nie bądźmy obojętni” kontrolują miejsca w których mogą przebywać osoby zagrożone wychłodzeniem organizmu.

Dział: Aktualności
piątek, 10 luty 2017 16:30

Miałem sześć lat ...

Dzisiaj mija 77 rocznica pierwszej wywózki mieszkańców Augustowszczyzny na Sybir. Z dworca kolejowego na Lipowcu wywieziono wraz z rodzinami między innymi leśników, rolników, urzędników i osadników wojskowych. Wielu z nich nigdy nie wróciło w rodzinne strony.

Dział: Aktualności
piątek, 10 luty 2017 15:53

Utrudnienia w ruchu

Prace polegające na wycince drzew w pasie drogowym wzdłuż trasy Augustów – Sejny powodują czasowe utrudnienia w ruchu. Sprzęt niezbędny podczas robót zajmuje jeden pas jezdni.

Dział: Aktualności
piątek, 10 luty 2017 09:36

Komitet Honorowy powołany

Zarząd Województwa Podlaskiego powołał dziś stosowną uchwałą Komitet Honorowy Obchodów Roku Profesora Andrzeja Strumiłły w województwie podlaskim. Jest to kolejny krok do uhonorowania wybitnego artysty w związku z przypadającym na rok 2017 jubileuszem 90-lecia urodzin Profesora Andrzeja Strumiłły.

Dział: Aktualności

Najważniejsze zmiany w PIT, CIT, VAT i Ordynacji podatkowej, zaprezentują podatnikom w trakcie najbliższych spotkań informacyjnych, urzędnicy podlaskiej skarbówki.

Dział: Aktualności