• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
czwartek, 02 luty 2017 13:57

Wcześniejsze Walentynki bluesowe

Augustowscy miłośnicy bluesa od lat dzień Świętego Walentego kojarzą z koncertem akustycznym w Kaktusiku. W tym roku odbędzie się on w czwartek 9 lutego/19.00/. Data, oczywiście, nie jest przypadkowa – znaczna część koncertu będzie transmitowana w kultowej nie tylko dla środowiska bluesowego audycji Radiowej Trójki „Bielszy Odcień Bluesa”, poprowadzonej przez niezastąpionego redaktora Jana Chojnackiego, którego nie zabraknie w Augustowie. To on zapowie koncert.

Dział: Kultura
czwartek, 02 luty 2017 13:13

Zimowy obóz szkoleniowy

Tygodniowe intensywne treningi zakończone egzaminem na wyższe stopnie oraz liczne atrakcje zapewnili młodym adeptom sztuki karate organizatorzy Zimowego Obozu Szkoleniowego w Gołdapi, który odbywał się w dniach 21-28 stycznia bieżącego roku. W zgrupowaniu uczestniczyła także kilkuosobowa grupa zawodników Augustowskiego Klubu Karate Kyokushin.

Dział: Sport
czwartek, 02 luty 2017 11:28

Jak odwołać się od decyzji ZUS?

Decyzja ZUS to nie wyrok. Od każdej takiej decyzji możemy się odwołać i walczyć o nasze prawa. Poniżej omawiamy w jaki sposób odwołać się od decyzji ZUS. Prezentujemy również gotowy wzór odwołania od decyzji ZUS.

Dział: Aktualności
czwartek, 02 luty 2017 11:10

Dziś Światowy Dzień Mokradeł

Mokradła – czy i jak wiążą się z ochroną przed powodziami, klęskami żywiołowymi? O tym na całym świecie będzie się mówiło 2 lutego. Biebrzański Park Narodowy zaprasza na obchody święta 10 lutego. Zaplanowano między innymi wycieczkę terenową, która zakończy się ogniskiem.

Dział: Aktualności
czwartek, 02 luty 2017 10:53

Wspierajmy swoim 1% podatku!

Serdecznie zachęcamy mieszkańców Augustowa, aby swój 1% podatku dochodowego przeznaczali na augustowskie organizacje pożytku publicznego, które działają na rzecz mieszkańców naszego miasta.

Dział: Aktualności

Od środy 1 lutego można zapisywać się na Triathlon Gołdap, zawody, które po roku przerwy wracają do kalendarzy triathlonowych! Zawodnicy w przepięknej Gołdapi będą ściągać się 23 lipca na jednym z trzech dystansów: 1/2 IM, 1/4 IM oraz 1/8 IM. Zapisy prowadzone są za pośrednictwem strony internetowej zawodów www.triathlongoldap.pl.

Dział: Sport