• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter

W związku z pojawiającymi się w obiegu publicznym informacjami na temat nierównego traktowania podmiotów oświatowych w Augustowie, publikujemy stanowisko Burmistrza Miasta Augustowa w przedmiotowej sprawie.

Dział: Aktualności

Sylwia Chutnik – jedna z najciekawszych, najbardziej oryginalnych polskich autorek będzie kolejnym gościem cyklu „Lektura Obowiązkowa”.

Dział: Kultura
piątek, 03 luty 2017 11:32

Z legitymacji znika numer świadczenia

Od 1 lutego 2017 roku weszła w życie nowelizacja w sprawie wzoru legitymacji emeryta-rencisty oraz trybu jej wydawania, wymiany lub zwrotu. Dokument ten zawierał dotychczas dane dotyczące numeru, symbolu oraz terminu płatności. W nowym wzorze informacji tych już nie będzie, a zastąpi je rodzaj pobieranego świadczenia. Będzie to emerytura, emerytura pomostowa, renta, renta socjalna, nauczycielskie świadczenie kompensacyjne. Dodatkowo w prawym górnym rogu umieszczony jest skrót legitymacji, tj. „LER” pisany alfabetem Braille’a.

Dział: Aktualności
piątek, 03 luty 2017 11:16

Wirtualna czytelnia w Augustowie

Od 1 lutego 2017r APK-Miejska Biblioteka Publiczna w Augustowie ruszyła z nową ofertą książek na platformie IBUK Libra. Do Państwa dyspozycji jest ponad 1000 tytułów (m.in. poradniki, literatura popularnonaukowa, medycyna, informatyka, literatura faktu), do których mogą mieć Państwodostęp 24/7 - wystarczy uzyskać u bibliotekarza specjalny kod PIN.

Dział: Aktualności
piątek, 03 luty 2017 11:04

Wypadek na drodze krajowej nr 8

W dniu 29 stycznia 2017 r. w godzinach popołudniowych na ul. Białostockiej w Augustowie doszło do wypadku drogowego w wyniku, którego jedna osoba została poszkodowana.

Dział: Aktualności
piątek, 03 luty 2017 10:01

„Chce mi się żyć”

W sobotę, 4 lutego obchodzimy Światowy Dzień Walki z Rakiem. Z tej okazji Telewizja Polska wyemituje film dokumentalny Chce mi się żyć , który opowiada o czterech kobietach chorych na zaawansowanego raka piersi. Film będzie można zobaczyć 4 lutego o godz. 9.25 w telewizyjnej Jedynce. Programie Pierwszym Telewizji Polskiej.

Dział: Aktualności
piątek, 03 luty 2017 09:46

Dzień Babci i Dziadka w ŚDS

Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w szczególny sposób obchodzili Dzień Babci i Dziadka, wystawiając z tej okazji pełen humoru spektakl. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z uroczystości.

Dział: Aktualności