• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
wtorek, 07 luty 2017 17:37

Własny biznes szansą na lepsze jutro

W związku z realizacją projektu „Własny biznes szansą na lepsze jutro”, Stowarzyszenie „Nasza Suwalszczyzna w partnerstwie z powiatem suwalskim ogłaszają nabór uczestników do Projektu.

Dział: Aktualności

Polska Organizacja Turystyczna organizuje pilotażową akcję „Polska zobacz więcej – weekend za pół ceny”, która odbędzie się od 31 marca do 2 kwietnia 2017 r. Zbieranie ofert do wiosennej edycji akcji rusza już od 7 lutego br. za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego online na stronie www.polskazobaczwiecej.pl

Dział: Aktualności
wtorek, 07 luty 2017 13:22

Z rodzinnego archiwum

Stare fotografie: pożółkłe, zniszczone przez czas, często niewyraźne, nadszarpane. Przechowywane pieczołowicie przez lata w rodzinnych albumach, oprawione i wiszące w wyeksponowanym miejscu na ścianie bądź złożone schludnie w szufladzie. Przeglądane z sentymentem. Często stanowią jedyne lub nieliczne pamiątkami po naszych przodkach.

Dział: Artykuły
wtorek, 07 luty 2017 12:22

Najlepiej zachowany zabytek ...

Muzeum Rolnictwa im. ks. Krzysztofa Kluka w Ciechanowcu serdecznie zaprasza do udziału w XIII edycji Konkursu na Najlepiej Zachowany Zabytek Wiejskiego Budownictwa Drewnianego w Województwie Podlaskim. Zapraszamy do czynnego udziału w Konkursie i nadsyłanie zgłoszeń do 10 maja 2017r.

Dział: Aktualności
wtorek, 07 luty 2017 12:06

Zawody wędkarskie

W słoneczną niedzielę (5 lutego) rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Koła PZW Rak Raczki w wędkarstwie podlodowym, zorganizowane przez ww. koło przy współpracy z naszym ośrodkiem kultury oraz z GR PZW Suwałki.

Dział: Aktualności
wtorek, 07 luty 2017 11:19

Stowarzyszenie Rutki zaprosiło dzieci

W drugim tygodniu ferii w Izbie Regionalnej w Rutkach czas wolny dla miejscowych dzieci zorganizowała Prezes Stowarzyszenia Rutki pani Bożena Chmielewska. Dzieciaki z chęcią przychodziły na zajęcia świetlicowe. Grały w tenisa, w piłkarzyki i dobrze bawiły się przy grach dydaktycznych. Nie zabrakło tez atrakcji na świeżym powietrzu. Zjeżdżanie z górki na sankach sprawiło starszym i młodszym dużą frajdę.

Dział: Aktualności
wtorek, 07 luty 2017 10:23

Trudne warunki na drogach

Śnieżna zima wróciła. Na drogach w regionie panują trudne warunki do jazdy. Większość ulic w mieście jest biała, choć przejezdna. Służby drogowe pracują.

Dział: Aktualności