• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
sobota, 15 kwiecień 2017 00:23

Wesołych Świąt!

Dział: Aktualności
piątek, 14 kwiecień 2017 14:48

Wielkanocne spotkanie służb mundurowych

14 kwietnia 2017 r. w Podlaskim Oddziale Straży Granicznej odbyło się wielkanocne spotkanie służb mundurowych województwa podlaskiego, w którym uczestniczył Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński.

Dział: Aktualności
piątek, 14 kwiecień 2017 13:52

Nielegalne papierosy i Mosin

Nielegalne papierosy oraz broń palną z czasów II wojny światowej ujawnili funkcjonariusze z Placówki SG w Kuźnicy. Trzymał ją w domu 24-letni mieszkaniec powiatu sokólskiego.

Dział: Aktualności
piątek, 14 kwiecień 2017 12:13

Augustowski szpital nagrodzony!

12 kwietnia został zaprezentowany Ranking Szpitali Publicznych 2017. Podczas uroczystej gali po raz kolejny zostały wręczone nagrody dla najlepiej zarządzanych szpitali publicznych w Polsce. Tegoroczni liderzy rankingu to jednostki z Augustowa, Łęczycy i Katowic. Ranking został stworzony przez spółkę Magellan, należącą do grupy bankowej BFF, pod patronatem merytorycznym Deloitte oraz medialnym dziennika Rzeczpospolita.

Dział: Aktualności
piątek, 14 kwiecień 2017 11:40

Wielkanocny catering coraz bardziej popularny

Dynamicznie rośnie rynek cateringu świątecznego. Z pomocy profesjonalnych kucharzy korzystają przede wszystkim firmy, ale coraz chętniej także osoby prywatne, którym brakuje czasu lub chęci, by przygotować własne potrawy na wielkanocny stół. Polacy wolny czas wolą spędzać z rodziną niż w kuchni. Popularnością cieszą się potrawy tradycyjne, choć przygotowane w nieco bardziej innowacyjny sposób.

Dział: Aktualności