• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
środa, 19 kwiecień 2017 21:36

Pozostał niedosyt

Marcin Sturgulewski, augustowski mistrz karate oraz reprezentant Polski, podzielił się na swoim profilu FB krótką relacją z wyprawy do Japonii.

Dział: Sport

Jest oficjalne potwierdzenie o starcie Kamila Borysewicza w World Games 2017. To informacja potwierdzona przez Międzynarodową Federację Narciarstwa Wodnego i Wakeboardu – w Światowych Igrzyskach Sportowych (The World Games 2017). We Wrocławiu wystartuje reprezentant Polski, zawodnik Augustowskiego Klubu Sportowego „Sparta” Kamil Borysewicz.

Dział: Sport
środa, 19 kwiecień 2017 18:29

Cały czas dłubię w myślach

„Jeśli dobrze pamiętam, byłem chyba w trzeciej klasie szkoły podstawowej i wyrzeźbiłem Indianina z dzidą, siedzącego na kamieniu” tak wspomina początki swojej artystycznej pasji pan Andrzej Liczborowicz, lokalny rzeźbiarz augustowski. Siedzimy u niego w domu na Barakach, a zewsząd spoglądają na nas jego dzieła – ptaki, konie, postacie biblijne, marszałek Piłsudski i wiele innych.

Dział: Artykuły

25 maja o godzinie 17.00 Podlaski Oddział Straży Granicznej, Stowarzyszenie „Łączy nas granica” oraz Opera i Filharmonia Podlaska organizują koncert charytatywny na rzecz poszkodowanych w wypadku funkcjonariuszy z Placówki Straży Granicznej w Szudziałowie. Podczas imprezy odbędzie się licytacja przedmiotów podarowanych na aukcję. Cały przychód z koncertu zostanie przekazany poszkodowanym.

Dział: Aktualności
środa, 19 kwiecień 2017 12:35

Wiosenne nasadzenia w Augustowie rozpoczęte

W marcu rozpoczęły się wiosenne nasadzenia. Zakupionych zostało 20 sztuk drzewek wiśni osobliwej „Umbraculifera”, które posadzono przy alei Kardynała Wyszyńskiego.

Dział: Aktualności
środa, 19 kwiecień 2017 10:44

Majówka na granicy

Samorząd województwa podlaskiego wraz z władzami obwodu grodzieńskiego planują wielkie rozpoczęcie sezonu turystycznego. Zaplanowana na dzień 28 kwiecień "Wielka Majówka" będzie inauguracją sezonowego przejścia polsko - białoruskiej granicy na Kanale Augustowskim. W tym dniu przejście graniczne Rudawka - Lesnaja rozpocznie swoje funkcjonowanie.

Dział: Aktualności

Na terenie Augustowa pojawiło się kolejnych 10 pojemników na psie odchody, które mają pomóc właścicielom psów w sprzątaniu po swoich pupilach.

Dział: Aktualności