• 1
  • 2
  • 3
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
sobota, 22 kwiecień 2017 00:21

Dziś Międzynarodowy Dzień Ziemi

W Polsce co roku dnia 22 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi znany również jako Światowy Dzień Ziemi czy po prostu Dzień Ziemi. Jego obchody mają na celu promowanie ochrony środowiska, rozszerzanie świadomości ekologicznej i życia w zgodzie z naturą.

Dział: Artykuły

Ponad 5500 paczek nielegalnych papierosów przechwycili funkcjonariusze podlaskiej KAS w trakcie kontroli przeprowadzonych w ostatnich dniach w Białymstoku, Łomży i na przejściu granicznym w Kuźnicy. W ręce mundurowych wpadła kontrabanda o szacunkowej wartości blisko 72 tys. złotych.

Dział: Aktualności
piątek, 21 kwiecień 2017 18:26

Augustowscy Policjanci na Targach Pracy

W Augustowskim Centrum Edukacyjnym odbyły się XIX Targi Kariery i Pracy. Obecni na nich Policjanci zachęcali młodych ludzi do wstąpienia w swoje szeregi oraz promowali Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.

Dział: Aktualności
piątek, 21 kwiecień 2017 15:39

Spotkanie z Tomaszem Szwedem

W środę, 19 kwietnia, Miejska Bibliotekę Publiczną w Augustowie odwiedził Tomasz Szwed. Psychoterapeuta, kompozytor, piosenkarz, a także autor książek dla dzieci i dorosłych spotkał się z najmłodszymi czytelnikami, by opowiedzieć im o zwierzętach z Leśnej Górki, które są bohaterami jego książek.

Dział: Aktualności

W województwie podlaskim, jeśli posiadasz podpis elektroniczny lub profil zaufany, możesz załatwiać urzędowe sprawy przez Internet.

Dział: Aktualności
piątek, 21 kwiecień 2017 14:55

Jeśli majówka, to tylko w Augustowie!

Majówka w 2017 roku w Augustowie obfituje w masę wydarzeń. W ramach „Pikniku bez granic” promujemy transgraniczny Kanał Augustowski z możliwością bezwizowego wjazdu na Białoruś. Wyprawa unikatowym w skali europejskiej szlakiem XIX-wiecznego Kanału Augustowskiego to znakomity pomysł na dłuższy, aktywny urlop, szczególnie, że turyści mogą liczyć też na szereg innych atrakcji w Augustowie.

Dział: Aktualności

Augustowscy policjanci ustalili 15 – letniego sprawcę wywołania fałszywego alarmu bombowego w jednym ze sklepów w Augustowie. Nastolatek odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

Dział: Aktualności
piątek, 21 kwiecień 2017 13:25

Naczepa wypełniona częściami samochodowymi

Podzespoły trzech samochodów osobowych ujawniono w naczepie jadącej w kierunku Litwy. Wszystkie pochodziły od aut skradzionych w Wielkiej Brytanii.

Dział: Aktualności