• 1
  • 2
  • 3
  • 4
Wczytaj więcej Przytrzymaj SHIFT aby wczytać wszystko Wczytaj wszystko
Prasa regionalna - Augustów - Gazeta Augustowski Reporter
wtorek, 04 kwiecień 2017 01:36

Dzień Dawcy Szpiku w Augustowie

Rejestrując się jako potencjalny dawca szpiku dajemy nadzieję na ratunek osobom chorym na białaczkę. Już dziś, 4 kwietnia, można wpisać się na listę w Augustowskim Centrum Edukacyjnym. Zachęcamy do uczestnictwa!

Dział: Aktualności
poniedziałek, 03 kwiecień 2017 20:23

Anioły Medycyny 2016

31 marca podczas XXIII sesji Rady Powiatu w Augustowie dr n.med. Justynie Gilewicz – Matulewicz– nefrolog z Oddziału Wewnętrznego augustowskiego szpitala, został wręczony list gratulacyjny oraz medal w dowód uznania z okazji zakwalifikowania się do grona 100 lekarzy nominowanych do prestiżowej nagrody Anioły Medycyny 2016.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 03 kwiecień 2017 19:55

Plebiscyt "NIEPRZECIĘTNI 2017"

Radiowa Czwórka ogłasza plebiscyt „NIEPRZECIĘTNI 2017”, nawiązując tym samym do tradycji zapoczątkowanej w Polskim Radiu BIS. Akcja adresowana jest do osób między 18 a 35 rokiem życia, którzy w ciągu minionego roku zrobili coś wyjątkowego. Plebiscyt trwa od 21 marca do 22 czerwca, kiedy to zostanie wyłoniony najbardziej „nieprzeciętny” roku.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 03 kwiecień 2017 16:47

Bez wymaganych dokumentów

Funkcjonariusze Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej ujawnili dwóch cudzoziemców, którzy naruszyli obowiązujące przepisy.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 03 kwiecień 2017 15:54

Nietrzeźwi kierowcy zatrzymani w weekend

W miniony weekend funkcjonariusze z Podlaskiego Oddziału Straży Granicznej zatrzymali 3 nietrzeźwych kierowców.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 03 kwiecień 2017 13:07

Więcej połączeń kolejowych w województwie podlaskim

Kampania „Kolej na dobrą kolej” była realizowana w 8 województwach we współpracy Centrum Zrównoważonego Transportu z samorządami województw i Przewozami Regionalnymi. Wypracowany wspólnie rozkład wpływa znacznie na poprawę oferty kolei nie stanowiąc znacznego obciążenia finansowego dla samorządów.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 03 kwiecień 2017 12:56

Laury dla podlaskiego projektu e-zdrowie

Skrzydła IT W Administracji – tę prestiżową nagrodę otrzymał Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego za projekt e-zdrowie. Nagroda przyznawana jest projektom informatycznym zrealizowanym przez instytucje publiczne, które pod względem sposobu wdrożenia i osiągniętych wymiernych korzyści mogą stanowić wzór do naśladowania. „Skrzydła” dla Podlaskiego Systemu Informacyjnego e-Zdrowie zostały przyznane w kategorii e-Administracja. Wyróżnienie przyznaje wydawca branżowego miesięcznika „IT w Administracji”. Ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród miało miejsce 29 marca 2017 r. w Zakopanem, podczas IV Forum Kierowników IT w Administracji. Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego reprezentowała Dyrektor Departamentu Społeczeństwa Informacyjnego Agnieszka Aleksiejczuk.

Dział: Aktualności
poniedziałek, 03 kwiecień 2017 08:40

Pułapki

Niemal letnie ciepło i słoneczna pogoda, która zbiegła się w czasie z sobotnio – niedzielnym wypoczynkiem spowodawała, iż spacerowiczów przechadzających się wzdłuż augustowskich akwenów było niezwykle dużo. Zwykle bywa tak, że spacerowicze dostrzegają wówczas wszystkie uszkodzenia spowodowane działaniem zimy i skrzętnie nas o tym informują.

Dział: Aktualności